Atlantis Sp. z o.o.

Gwarancja udanego wypoczynku

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Ratuszowa 2, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 104 505
Adres korespondencyjny
ul. Ratuszowa 2, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Atlantis Sp. z o.o. została założona w 1998 roku. Firma znajduje się w Bielsko-Białej w województwie śląskim. Biuro podróży Atlantis oferuje wczasy i wycieczki najlepszych polskich i niemieckich biur podróży.
Produkty i usługi
Naszą pasją są podróże a zdobyta wiedza pozwala nam gwarantować Państwu spokojny i bezpieczny wypoczynek. Proponujemy szeroki wybór imprez turystycznych, w każdy możliwy kierunek turystyczny. W naszej ofercie znajdą Państwo bliskie i egzotyczne kraje znanych i renomowanych touroperatorów jak TUI, Neckermann, Itaka, Rainbow Tours, Grecos, Wezyr Holidays, Dertour, Exim Tours, a także wiele innych polskich, niemieckich oraz austriackich biur podróży.

Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą w doborze kierunku wakacji, wyborze hotelu i rzetelnie przekażą cenne informacje.

W przypadku organizacji imprez biznesowych oferujemy kompleksową obsługę podróży zagranicznych i krajowych. Możecie Państwo mieć pewność na profesjonalne podejście do wykonania usługi. Naszymi klientami są m.in. firmy i instytucje publiczne. Wysoki standard świadczonych przez nas usług doceniło ciągle powiększające się grono wiernych i zadowolonych klientów.

Nasza oferto to:
- wczasy samolotowe, autokarowe i z dojazdem własnym,
- wycieczki objazdowe,
- kolonie i obozy młodzieżowe,
- wyjazdowe kursy językowe,
- wczasy pobytowe,
- rezerwacje tanich linii lotniczych,
- rezerwacje biletów promowych, autokarowych, linii lotniczych zrzeszonych w IATA.

Ponadto mogą Państwo u nas zakupić ubezpieczenie podróżne. Współpracujemy z takimi firmami jak: Signal Iduna, ERV-Europejskie (Europäische Reiseversicherung AG), Europa oraz Allianz. Dzięki nim będą mogli Państwo spędzić wakacje nie martwiąc się o nieprzewidziane okoliczności.

Zapraszamy do naszego biura, nasi konsultanci nie zawiodą Państwa oczekiwań! Biuro Podróży ATLANTIS to gwarancja udanych wakacji.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń