Tokmasz cc Robert i Grzegorz Jasińscy

Obróbka skrawaniem elementów toczonych

Obróbka metali
ul. Strażacka 62, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tokmasz cc Robert i Grzegorz Jasińscy

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Tokmasz zajmujemy się świadczeniem usług związanych z obróbką metali już od 1989 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Tokmasz działamy preżnie na polskim rynku już od ponad trzech dekad. Od początku naszej działalności zajmujemy się obróbką metali. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma wiodącymi firmami, pozwoliły nam na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Stawiamy na rozwój, dlatego cały czas chcemy pogłębiać naszą wiedzę i regularnie uczestniczymy w wielu szkoleniach. Głównym celem naszej firmy jest produkcja elementów w zakresie obróbki skrawaniem. Specjalizujemy się w obróbce elementów toczonych z pręta oraz w produkcji elementów frezowanych, oraz szlifowanych. Nasza produkcja obejmuje wyroby ze stali, mosiądzu oraz aluminium.

Dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w sprzęty oparte o najnowsze technologie. Nasze usługi stanowią elementy wykończenia dla wielu gałęzi przemysłu, między innymi branży AGD, motoryzacji oraz przemysłu maszynowego. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm. Realizujemy małe zamówienia oraz wieloseryjne, bardziej wymagające i skomplikowane.

Nasza oferta obejmuje elementy toczone i frezowane, takie jak:

- tulejki,
- rolki,
- sworznie,
- nity,
- kołki,
- śruby,
- nakrętki,
- elementy złączne.

Zwracamy szczególną uwagę na detale i najwyższej jakości wykonanie. Dzięki temu nasze produkty są wytrzymałe i odporne na wiele czynników zewnętrznych oraz zużycie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, chrzanowski, cieszyński, Katowice, olkuski, pszczyński, Żory, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń