Tokmasz Sc Robert i Grzegorz Jasińscy

Obróbka skrawaniem elementów toczonych

Obróbka metali
ul. Strażacka 62, 43-382 Bielsko-Biała śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 925 567
Adres korespondencyjny
ul. Strażacka 62, 43-382 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Tokmasz to firma, której właścicielami są Robert i Grzegorz Jasińscy. Siedziba działalności znajduje się w Bielsko-Białej, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się obróbką metali.
Produkty i usługi
Założyliśmy naszą działalność w 1989 roku i od tej pory nieustannie zajmujemy się obróbką metali. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma wiodącymi firmami, pozwoliły nam na zdobycie cennej wiedzy i umiejętności praktycznych. Stawiamy na rozwój, dlatego cały czas chcemy pogłębiać naszą wiedzę, dlatego regularnie uczestniczymy w wielu szkoleniach. Głównym celem naszej firmy jest produkcja elementów w zakresie obróbki skrawaniem. Specjalizujemy się w obróbce elementów toczonych z pręta oraz w produkcji elementów frezowanych oraz szlifowanych. Nasza produkcja obejmuje wyroby ze stali, mosiądzu oraz aluminium. Dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w sprzęty oparte o najnowsze technologie. Nasze usługi stanowią elementy wykończenia dla wielu gałęzi przemysłu, między innymi branży AGD, motoryzacji oraz przemysłu maszynowego. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm. Realizujemy małe zamówienia oraz wieloseryjne, bardziej wymagające i skomplikowane.

Nasza oferta obejmuje elementy toczone i frezowane, takie jak:

- tulejki,
- rolki,
- sworznie,
- nity,
- kołki,
- śruby,
- nakrętki,
- elementy złączne.

Zwracamy szczególną uwagę na detale i najwyższej jakości wykonanie. Dzięki temu nasze produkty są wytrzymałe i odporne na na wiele czynników zewnętrznych oraz zużycie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Tokmaszoraz do odwiedzenia siedziby działalności w Bielsko-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń