Reklama - www.fullserwis.com

Agencja reklamowa Fullserwis - DRUK, POLIGRAFIA, GADŻETY REKLAMOWE, KALENDARZE

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Warszawska 2 /5, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
poniedziałek 09:00 - 16:00
wtorek 09:00 - 16:00
środa 09:00 - 16:00
czwartek 09:00 - 16:00
piątek 09:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
535 500 303
Dział obsługi klienta:
535500303
biuro@fullserwis.com
http://www.fullserwis.com/contact.html
Dział graficzny
grafik@fullserwis.com
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 2 /5, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Wykonujemy projekty, drukujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe. Dzięki współpracy z importerami gadżetów, a także nawiązaniu współpracy z szeregiem Polskich producentów gadżetów reklamowych, jesteśmy w stanie zaproponować wszelkiego rodzaju materiały reklamowe z nadrukiem lub grawerem. Wykonujemy także kompleksowo reklamy zewnętrzne i oklejanie witryn. Jest to tylko wycinek naszych możliwości, dlatego zapraszamy do spotkania i rozmowy na temat promocji i reklamy Państwa Firmy.

Jako agencja reklamowa full serwis naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług. Naszym mottem jest POZYTYWNA STRONA REKLAMY gdyż szeroko pojęta promocja powinna być wynikiem zaangażowania i pracy, ale pracy twórczej i przyjemności jaka płynie z wykonywania wszelkiego rodzaju projektów.

Fullserwis stanowi dział reklamy Multiagencji Renoma+. Jako firma rodzinna z tradycjami, postanowiliśmy rozszerzyć usługi o działania w zakresie reklamy i promocji. Profilem naszej agencji jest kompleksowa obsługa klienta.
Opis działalności
REKLAMA FULLSERWIS to agencja reklamowa działająca na terenie miasta Bielsko-Biała a także Polski i UE. Do klienta podchodzimy indywidualnie i działamy kompleksowo. Doświadczenie, kreatywność, bogata oferta gadżetów, kalendarzy i możliwość druku, pozwalają na najlepszą obsługę w zakresie promocji. Projektujemy. Drukujemy. Cały czas rozbudowujemy ofertę gadżetów reklamowych z logo, poszukujemy nowych rozwiązań. Oferujemy kalendarze produkowane od podstaw dla naszych klientów. Zobacz na naszej www oferty specjalne i promocje na rok 2017. Zapraszamy do naszej agencji promocji reklamy fullserwis.
Produkty i usługi
Wśród miliona różnych konkurujących ze sobą przedsiębiorstw Twoja firma musi się czymś wyróżniać. Dobra reklama jest podstawą sukcesu danej działalności, a odpowiednie dobranie narzędzi marketingowych może zapewnić dobrze prosperującej firmie sukces na długie lata. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom oraz chcąc zapewnić niepowtarzalną i ciekawą promocję Twojego przedsiębiorstwa, założyliśmy działalność REKLAMA FULLSERWIS.

Prowadzimy agencję oraz doradztwo dla każdego, kto chce zaistnieć na rynku i wyróżnić się nieszablonową reklamą. Nasze projekty w pełni odzwierciedlają potencjał oraz profil danej firmy, wszystko to dzięki indywidualnemu podejściu do klienta. Oferujemy szeroką gamę produktów promocyjnych. Prowadzimy drukarnię wielkoformatową – chętnie wykonujemy większe projekty, np. billboardy i banery. Tworzymy gazetki reklamowe, do Państwa dyspozycji jest również asortyment wielu gadżetów, takichjak długopisy, nadruki logo na koszulce, czy torby. Zajmujemy się także wysokiej jakości poligrafią – wykonujemy wizytówki, katalogi, teczki oraz koperty. Reklama powinna być nieprzerwanie obecna i widoczna dla innych, dlatego dobrym rozwiązaniem są kalendarze, które opracowujemy zgodnie z potrzebami klienta. Od podstaw stworzymy reklamę, która wizualizuje wszystkie założenia, cechy oraz zadania przedsiębiorstwa. Zapewniamy świetnie wykonane stojaki, szyldy i inne konstrukcje, jakie Państwo sobie zażyczą, uwzględniając również ich montaż.

Konkurencyjne ceny, indywidualne doradztwo oraz profesjonalizm to cechy, które wyróżniają naszą działalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, gwarantujemy, że współpraca z nami przyniesie ogromne korzyści związane z nienaganną promocją i nagłaśnianiem tego, co najlepsze w Państwa firmie.
Marki i specjalizacje
DRUK, POLIGRAFIA, GADŻETY REKLAMOWE, KALENDARZE i wiele innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
2017-11-07 08:27:08
Polecam usługi tej firmy. Profesjonalne podejście do klienta.
S
:
Stasiak :)
2017-03-09 09:54:42
Polecam. Współpraca na wielkim poziomie. :)

Słowa kluczowe

ubezpieczenia, multiagencja, agencja ubezpieczeniowa, ubezpieczenie, pakiety dealerskie, ubezpieczenie komunikacyjne, oc, ac, ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, nw, nnw, zk, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenie na dom, ubezpieczenia mieszkalne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenia wycieczek, ubezpieczenia podróżne, polisa na życie, emerytura, oferty ubezpieczeniowe, tanie ubezpieczenia, ubezpieczenia oc samochodu, ubezpieczenia motocykla, ubezpieczenia assistance, ubezpieczenie nnw, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie ruchomości, ubezpieczenie domu w budowie, ubezpieczenie majątku, ubezpieczenie elektroniki, ubezpieczenia na życie, obowiązkowe ubezpieczenia oc, ubezpieczenia floty samochodowej, ubezpieczenia pracowników, ubezpieczenie specjalne narciarskie, ubezpieczenie specjalne sporty ekstremalne, programy emerytalne, ike, ikze, fundusze inwestycyjne, agencja reklamowa, agencja fullserwis, fullserwis, drukarnia, papier firmowy, koperty, ulotki, ulotki reklamowe, gadżety reklamowe, katalogi, broszury, gazety, gazetki, teczki, notesy, notesy z logo firmowym, billboardy, banery, bannery, fototapety, folie, kalendarze, kalendarze na zamówienie, kalendarze dla firm, długopisy, długopisy z logiem firmy, długopisy z firmowym logo, długopis bond, zszywacz z logo, zszywacze z logo, spinacz klip, spinacze klip, koszulka z logo firmy, koszulki z firmowym logo, polar z logo firmy, czapka z logo firmy, nadruk logo na koszulce, sitodruk, roll-up, wydruki wieloformatowe, wieloformatowe wydruki, drukarnia wieloformatowa, gazetki reklamowe, agencje i doradztwo reklamowe