FHU Cedrus - Ogrody, Mgr Inż. Henryk Holisz

Cedrus - Ogrody, zakładanie i pielęgnacja

Ogrodnictwo
Wyzwolenia 449, 43-344 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
696 968 615
Adres korespondencyjny
Wyzwolenia 449, 43-344 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowa znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała, na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo prowadzi Henryk Holisz. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie branży ogrodniczej. Zakładamy i pielęgnujemy ogrody.Oferujemy 5% rabatu dla klientów z Panoramy Firm!
Produkty i usługi
Firma F.H.U. Cedrus – Ogrody, mgr inż. Henryk Holisz jest od lat uznawana w branży ogrodniczej i ceniona przez dotychczasowych klientów. Działając nieprzerwanie od 1996 roku stale rozwijamy swoje umiejętności i doświadczenia co docenia coraz większe grono zadowolonych klientów. Cały czas dbamy o poszerzanie naszej oferty. Nie chcemy tylko tkwić w codziennej pracy. Dlatego uczestniczymy w branżowych szkoleniach, prezentacjach i targach zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Dzięki temu stale wprowadzamy nowoczesne pomysły. Znamy najnowsze technologie i materiały i potrafimy z nich korzystać dlatego wyprzedzamy konkurencję. Jednocześnie produkujemy i sprzedajemy najlepsze jakościowo krzewy ozdobne.

Ogród jest miejscem relaksu, aktywności i przyjemności. Właściciel powinien czerpać z niego radość i dumę urzekając każdego gościa. Według nas ta estetyka jak najbardziej łączyć się może z łatwością w utrzymaniu oraz nieskomplikowanym projekcie. W dobrze zagospodarowanym ogrodzie wszystko powinno mieć swoje miejsce.

Każdy kawałek ziemi bez względu na położenie jest wyjątkowy. My możemy zamienić go w najwspanialszy ogród. Liczy się pomysł, realizacja i przede wszystkim dostosowanie do indywidualnych zapotrzebowań. Nasze pomysły wypracowywane latami doświadczeń owocują w to, że satysfakcja wykonanego zlecenia z Państwa strony jest niemalże pewna. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ogród nie jest tylko miejscem zachwycającym przez przez krótki czas w roku. Wymaga on także odpowiednich prac również i zimą dlatego zapraszamy do kontaktu, a dowiedzą się Państwo co można dzięki temu zyskać.

Naszymi klientami nie tylko są osoby prywatne. Obsługujemy także inne firmy czy też tereny należące do jednostek samorządowych.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie znajdą Państwo:
*zakładanie i pielęgnacja ogrodów
*sprzedaż krzewów ozdobnych
*kształtowanie, wycinka, karczowanie drzew i krzewów
*odśnieżanie
*porady
*realizacja
*doradztwo
*oryginalne pomysły rzeźb roślinnych
*praca i obsługa niespotykanych powszechnie gatunków
*wspaniałe aranżacje

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń