Abakon Sp. z o.o. Sp.k.

Wieloletnie doświadczenie w budowie domów z keramzytu

Inwestycje budowlane
ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(33) 811 11 88
Adres korespondencyjny
ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Abakon znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Na rynku działamy od ponad 15 lat.
Produkty i usługi
Oferta firmy Abakon obejmujemy projekty małych domów jednorodzinnych. Dla klientów wykonujemy nowoczesne projekty domów bez żadnych kompromisów czy ustępstw. Zrobimy wszystko, by dom był idealnie dopasowany do ich indywidualnych preferencji, wymagań i potrzeb. Dom jesteśmy w stanie zbudować w zaledwie 12 tygodni. Podejmujemy się też budowy domów spoza oferty naszych autorskich projektów, co może zająć trochę więcej czasy, ale i tak znacznie mniej niż wykorzystując tradycyjne technologie.

Podczas pracy stosujemy nowoczesną technologię na bazie keramzytowych prefabrykatów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie dopasować projekt do nawet bardzo oryginalnych wymagań.

Stosowane przez nas prefabrykowane ściany keramzytowe to nowoczesna, solidna i sprawdzona już technologia. Klientom proponujemy budowę domu metodą łączącą w sobie wszystkie zalety cenionej w Polsce ceramiki ze standardami najnowszego budownictwa. Żywotność keramzytu określana jest na 200-300 lat. Jest on odporny na działanie między innymi kwasów, grzybów i pleśni. Ponadto nie jest materiałem lubianym przez owady czy gryzonie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Abakon.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Z
P
jurek z podbeskidzia
Miałem okazje obserwować budowę i na bieżąco rozmawiać z sąsiadem, który ten dom w Abakonie zamówił. Nie miał zastrzeżeń co do budowy.