Metal-Wkręt - Obróbka Skrawaniem CNC

Toczenie, skrawanie i frezowanie metali oraz tworzyw sztucznych

Obróbka metali
ul. Wyzwolenia 59, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Metal-Wkręt - Obróbka Skrawaniem CNC
ul. Wyzwolenia 59, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
NIP
5471569498
Telefon
Metal-Wkręt - Obróbka Skrawaniem CNC

Informacje

Opis działalności firmy Metal-Wkręt - Obróbka Skrawaniem CNC w Bielsko-Biała
Głównym przedmiotem naszej działalności w firmie Metal-Wkręt jest obróbka metali oraz tworzyw sztucznych. Funkcjonujemy w branży od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Janowicach, na terenie województwa śląskiego, a właścicielem firmy jest Maciej Herman.
Produkty i usługi
Naszym głównym zadaniem jest obróbka mechaniczna części i konstrukcji metalowych oraz tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także biznesowych z Polski, jak również całej Europy. W nowoczesnych programach CAD/CAM i ERP Streamsoft Prestiż przygotowujemy pełną dokumentację technologiczną zleconych nam prac. Wykonujemy obróbkę skrawaniem w zakresie od 1 do 350 mm.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
- toczenie,
- frezowanie,
- spawanie,
- cięcie CNC,
- walcowanie gwintów,
- prace ogólnoślusarskie.
Nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych automatów tokarskich CNC, tokarek, maszyn konwencjonalnych oraz centrów frezarskich. Maszyny te pozwalają nam na wykonanie precyzyjnych elementów, zarówno w standardowej formie, jak i indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta.

Dodatkowo podejmujemy się remontów i modernizacji następujących urządzeń:
- maszyny drukarskie,
- maszyny introligatorskie,
- maszyny do produkcji żywności,
- maszyny piekarskie,
- maszyny transportowe.
Prace serwisowe rozpoczynamy od przeglądu sprzętu i analizy jego działania. Ustalamy przyczyny usterek, a następnie przystępujemy do ich usunięcia. Jesteśmy w stanie zlikwidować najbardziej skomplikowane awarie i zapewnić Państwu optymalną pracę urządzeń przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Metal-Wkręt - Obróbka Skrawaniem CNC z lokalizacji: Bielsko-Biała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń