Via Pracownia Budownictwa Drogowego Piotr Szostek

Projekty inżynierii i organizacji ruchu drogowego.

Biura projektowe
ul. Zapłocie Duże 208 F, 43-300 Bielsko-Biała śląskie
(7 opinii) napisz opinię
Via Pracownia Budownictwa Drogowego Piotr Szostek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy pracownię budownictwa drogowego o nazwie Via, której właścicielem jest Piotr Szostek. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się głównie projektowaniem organizacji ruchu drogowego.
Produkty i usługi
Jako firma świadczymy usługi projektowe w zakresie inżynierii, budownictwa i organizacji ruchu drogowego. Wykonujemy między innymi analizy ruchu, a także bezpieczeństwa ruchu na drogach. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego zdołaliśmy zdobyć cenne doświadczenie oraz wiedzę zawodową.

Świadczymy również usługi w zakresie projektowania organizacji ruchu docelowej i czasowej, projektowania sygnalizacji świetlnych, uspokojenia ruchu, oznakowania szlaków rowerowych oraz stref ruchu i stref zamieszkania. Możemy także wykonać pomiary oraz analizy ruchu drogowego, jak również analizy jego bezpieczeństwa.

Dodatkowo tworzymy audyty bezpieczeństwa ruchu drogowego, realizujemy programy poprawy jego bezpieczeństwa, a także analizujemy zastosowania sygnalizacji świetlnych. Tworzymy także projekty dróg i skrzyżowań, zjazdów i parkingów, chodników oraz ścieżek rowerowych.

Możecie Państwo powierzyć nam także wykonanie projektów koncepcyjnych. Na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem technicznym w zakresie wyżej wymienionych prac. Zależy nam głównie na Państwa zadowoleniu, dlatego też w pełni angażujemy się w każde zlecenie.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Via z Bielska-Białej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
A
Anna
Jest to zdecydowanie bardzo dobre biuro projektowe. Tworzone przez nich projekty organizacji ruchu stoją na wysokim poziomie i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo.
K
Karol
Zaprojektowanie parkingów i zjazdów było niezbędne na jednym z odcinków drogi. Pracownia Via szybko wykonała zlecenie.
G
Grzegorz
Firma opracowała i zaprezentowała dla nas programy poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ciekawa i skuteczna prezentacja.
D
Dominik
Szybka odpowiedź na zgłoszenie i profesjonalne podejście. Świetny projektant dróg i ulic.
B
Bartłomiej
Pracownia wykonała dla nas pomiary i analizy ruchu. Było to dla nas ważne do dalszych inwestycji. Dokładne badania, polecamy.
C
Cezary
Zaprojektowana przez nich czasowa organizacja ruchu miała wpływ na cały proces inwestycji. Gdyby nie oni, kierowcy pewnie godzinami staliby w korkach. Dobrze wykonana praca.
F
Filip
Z tą pracownią budownictwa drogowego współpracujemy już od dłuższego czasu. Zawsze odpowiadają na nasze zgłoszenie i podejmują się nawet najcięższych prac. Ostatnio zaprojektowali dla nas chodniki i ścieżki rowerowe.