Spec FHU Marian Butor

Spece od dywanów

Hurtownie dywanów i wykładzin
ul. Czecha 11, 41-936 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Spec FHU Marian Butor

Informacje

Opis działalności
Firma "Spec" zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem podłoża oraz montażem wykładzin PCV, jak i wykładzin dywanowych. Siedziba firmy znajduje się w Bytomiu, a osobą decyzyjną w firmie jest Marian Butor. Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Firma Spec działa na rynku od 1993 od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w zakresie profesjonalnego przygotowywania podłoża. W naszej ofercie Klienci znajdą także montaż wykładzin PCV i wykładzin dywanowych.

Jako firma zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie i szerokie zasoby wiedzy z branży. Dodatkowo systematycznie podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez uczęszczanie w szkoleniach i seminariach. Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego kraju.

W skład przygotowania podłoża wchodzą działania takie jak:
-zerwanie starego pokrycia,
-szlifowanie podłoża,
-szpachlowanie ewentualnych ubytków w starym podłożu,
-wylanie masy samopoziomującej,
-ostateczne szlifowanie masy samopoziomującej,
-możliwość dokonania pomiarów wilgotności i twardości podłoża.

Montaż wykładziny obejmuje klejenie do podłoża, spawanie na zimno lub gorąco (wykładziny PCV), układanie wykładzin bez widocznych łączeń, montaż listew lub wywinięcie wykładziny na ścianę. Istnieje możliwość łączenia wykładzin tego samego typu w ciekawe kompozycje kolorystyczne. Oferujemy również wycinanie napisów, znaków z wykładziny PCV. Podejmujemy się układania wykładzin ściennych, sportowych kauczukowych oraz w płytkach, a także wykładzin dywanowych na podkładach. W ofercie znajdą Państwo również układanie paneli i płytek PCV.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń