Sterna PHU Piotr Sterna

- POŻYCZKI POD ZASTAW - SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOTA -

Lombardy
Dworcowa 6, 41-902 Bytom śląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 282 89 58
Adres korespondencyjny
Dworcowa 6, 41-902 Bytom śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
W 1994 roku powstaje firma KAPS z siedziba w Częstochowie.
Od samego początku firma ukierunkowała się na usługi w kategorii:

* umowy lombardowe
* skup i sprzedaż złota
* sprzęt RTV, sprzęt GSM
* sprzęt elektroniczny, komputery
Opis działalności
KAPSSC.PL to Grupa współpracujących ze sobą lombardów i kantorów:KAPS STERNA KAPS2 KAPS4 JR KBK MTM Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Termin płatności zbliża się nieubłaganie, a Ty nie chcesz pożyczać pieniędzy od znajomych lub rodziny? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci zarobić na niepotrzebnych przedmiotach? Lombard Kaps pomoże rozwiązać Twoje problemy i fachowo doradzi najlepsze rozwiązanie.

Często podczas gruntownego sprzątania domu okazuje się, że mamy wiele zbędnych przedmiotów, które zostały zastąpione przez nowsze modele. W takiej sytuacji zwykle decydujemy się na ich sprzedaż, dlatego jeśli nie masz czasu na prowadzenie aukcji i kontakt z potencjalnymi kupującymi - wystarczy, że odwiedzisz nasz lombard. Wykwalifikowana kadra zajmie się wszystkimi formalnościami i zaoferuje korzystną cenę za wybrane produkty. Prowadzimy skup i sprzedaż między innymi złota, wyrobów jubilerskich, artykułów AGD i RTV. Bogaty oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym klientom polecamy skorzystanie z pożyczki pod zastaw - jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują dodatkowych pieniędzy, ale nie chcą mieć zobowiązań wobec banku. Umowy lombardowe podpisywane są na krótkie terminy, maksymalnie do trzydziestu dni. Każdy sprzęt przed przyjęciem jest sprawdzany pod kątem wizualnym i funkcjonalnym oraz w celu wykrycia ewentualnych usterek. Ponadto wszystkie produkty muszą mieć ważne dokumenty, potwierdzające ich legalność.W przypadku złota badamy próbę i wagę, a na tej podstawie ustalamy wycenę.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą - zapraszamy do nas. Siedziba lombardu mieści się w Bytomiu przy ulicy Dworcowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji - doradzimy wybór najlepszych smartfonów, telewizorów i innych przydatnych produktów. Z naszej oferty skorzystało wielu klientów, którzy regularnie decydują się na współpracę z lombardem Kaps.
Marki i specjalizacje
- Umowy lombardowe za złoto, srebro, sprzęt RTV, GSM, FOTO, AGD i inne rzeczy wartościowe
- Skup i sprzedaż walut
- Sprzedaż używanych wyrobów jubilerskich
- Sprzedaż używanego sprzętu RTV, GSM, FOTO, AGD i inne

* Pierścionki
* Łańcuszki
* Bransoletki
* Kolczyki
* Zawieszki do łańcuszków
* Obrączki
* Sygnety
* Komplety
* Broszki
* Spinki do mankietów
* Spinki do krawatów
* Zegarki
* Telefony
* Laptopy
* Tablety
* Aparaty fotograficzne
* Obiektywy

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń