And sp. z o.o

Producent stalowych garaży tynkowanych

Budowa i wyposażenie garaży
ul. Francuska 74, 41-908 Bytom śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
697 117 912
Adres korespondencyjny
ul. Francuska 74, 41-908 Bytom śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma P.P.H.U AND Sp. z. o. o., istniejąca od 1992r., jest liderem europejskiego rynku produkcji garaży i konstrukcji prefabrykowanych tynkowanych. Jesteśmy producentem wysokiej klasy konstrukcji stalowych tynkowanych wykonanych całkowicie z materiału ocynkowanego 1 gatunku.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo korzystając z wieloletniego doświadczenia, produkuje wysokiej klasy konstrukcje stalowe ocynkowane, a w szczególności garaże tynkowane w zabudowie: jednostanowiskowej, dwustanowiskowej oraz szeregowej.

Szeroka gama wysokiej jakości garaży oferowanych przez naszą firmę wraz z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych, spowodowała duży wzrost zainteresowania odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych.

Oferowane konstrukcje zdobyły uznanie przede wszystkim w krajach Unii Europejskiej. Głównie w Niemczech gdzie trafia na obecną chwilę ponad 85% produkcji. W ostatnich latach odnotowaliśmy wysoki wzrost zainteresowania klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Republiki Czeskiej oraz Słowacji.

Oferujemy konstrukcje stalowe tynkowane służące jako garaże, pomieszczenia gospodarcze, użytkowe itp.
Wysoka jakość, nowoczesny design oraz funkcjonalność naszych produktów doceniana jest wśród klientów europejskich o czym świadczy ilość eksportowanych obiektów.

Nasze obiekty są doskonałą alternatywą dla tzw. "blaszaków" ze względów konstrukcyjnych, oraz dla garaży murowanych, ze względu na niższy koszt obiektu i szybkość realizacji.

Ciągły wzrost sprzedaży oraz jej coroczny wysoki poziom pozwolił znaleźć się firmie AND w latach 2009, 2013 i 2016 w gronie Gazel Biznesu za bardzo dobre wyniki finansowe.

Najwyższą jakość obsługi Klienta zapewnia kontakt z wybranym dealerem, z którym Klienci mogą kontaktować się drogą telefoniczną lub e-mailową. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakty naszej strony internetowej.

Marki i specjalizacje
Garaże z dachem jednospadowym, garaże z dachem dwuspadowym, altanki ogrodowe, wiaty śmietnikowe, wolnostojące wiaty garażowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
R
Artur R.
Polecam. Jakość pierwsza klasa.
!
!Witcher!
Firma bardzo solidna. Kupiłem garaż przez internet, od razu skontaktowali się ze mną. Zgodnie z umową po miesiącu przyjechali i w 4 godziny postawili garaż, który bardzo estetycznie wygląda. Polecam.

Słowa kluczowe