Rafał Bartosz Eko Eksplorer

Ekspertyzy przyrodnicze, Turystyka przyrodnicza, Publikacje i fotografia.

Ochrona środowiska
ul. Kazimierza Wielkiego 10/2, 41-902 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rafał Bartosz Eko Eksplorer

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa od 2012 roku. Założycielem jest Rafał Bartosz. Nasza siedziba to Bytom. Firma Rafał Bartosz Eko Explorer skupia doświadczonych specjalistów z dziedziny ochrony środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W naszej firmie najważniejszy jest klient. Zależy nam na tym, aby dostarczać wszystkich usługi najwyższej jakości, bo tylko dzięki temu zdobywa się uznanie i zaufanie. Nasze nowoczesne podejście do branży pozwala nam na tchnięcie powiewu świeżości na rynek, co zostało zauważone przez rzeszę klientów. Nasza oferta kierowana jest między innymi do inwestorów, władz, urzędów, szkół czy też wydawnictw.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak między innymi:
- sporządzanie ekspertyz środowiskowo-przyrodniczych,
- organizowanie oraz przewodnictwo wyjazdów przyrodniczych i trekkingowych,
- nauczanie edukacji ekologicznej,
- publikacja fotografii poświęconych tematyce przyrodniczej.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Podchodzimy indywidualnie do każdego problemu. Angażujemy się w każdy projekt bez reszty, odpuszczamy dopiero po osiągnięciu zamierzonego efektu. Profesjonalna obsługa i otwartość na potrzeby obecnych klientów pozwala nam cały czas utrzymywać pozycję lidera na rynku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzin.
Marki i specjalizacje
Ocena środowiska, karta informacyjna przedsięwzięcia, ekspertyzy przyrodnicze, ekspertyzy ornitologiczne, inwentaryzacje przyrodnicze, monitoring przyrodniczy, opinie przyrodnicze, opinie ornitologiczne, nadzór przyrodniczy, ekspertyzy botaniczne, inwentaryzacje botaniczne, inwentaryzacje siedlisk przyrodniczych, monitoring siedlisk przyrodniczych, scerrning środowiska, monitoring porealizacyjny, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzje środowiskowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń