Marek Kubiś Zakład parkieciarsko cykliniarski

Cyklinowanie podłóg i ich renowacja

Usługi posadzkarskie
ul. Michała Drzymały 9/12a, 41-902 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marek Kubiś Zakład parkieciarsko cykliniarski
ul. Michała Drzymały 9/12a, 41-902 Bytom śląskie
NIP
6261017215
Telefon
Marek Kubiś Zakład parkieciarsko cykliniarski

Informacje

Opis działalności firmy Marek Kubiś Zakład parkieciarsko cykliniarski w Bytom
Zakład parckieciarsko cykliniarski został założony przez Marka Kubisia. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim, a działalność rozpoczęliśmy w 1986 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Drewniane podłogi i parkiety to wyjątkowe nawierzchnie, które przede wszystkim znajdziemy w mieszkaniach należących do osób ceniących sobie ciepłą i domową atmosferę, albo rustykalny styl wnętrzarski. I chociaż drewno jest materiałem coraz częściej wypieranym przez zimne i surowe posadzki betonowe, czy gres i terakotę, to wciąż wiele osób przy wykańczaniu domu decyduje się raczej na eleganckie panele. Jako kadra Zakładu parckieciarsko cykliniarskiego współpracujemy właśnie z tymi Klientami, którzy cenią sobie klasykę i dla których parkiety oraz drewniane podłogi mają wyjątkowe walory estetyczne. To w szczególności do nich kierujemy usługi, takie jak:
- cyklinowanie parkietu,
- układanie parkietu,
- polerowanie parkietu,
- olistwowanie parkietu,
- lakierowanie parkietu,
- olejowanie parkietu,
- renowacja starych parkietów i mozaik,
- renowacja desek kolorowych i starych podłóg.

Cyklinowanie parkietu to usługa dla każdego właściciela obiektu, w którym znajdują się drewniane podłogi. Polega ona na zdarciu starej nawierzchni i odsłonięciu świeżej warstwy drewna, którą można ponownie zabezpieczyć przy pomocy olejów oraz lakierów. Sam proces szlifowania przeprowadza się przy użyciu specjalistycznej cykliniarki, która nadaje się do renowacji parkietów, desek podłogowych, mozaik, a nawet schodów.

Usługi konserwatorskie związane z odnawianiem drewna, nasza firma realizuje dla osób prywatnych, a także właścicieli obiektów sportowych, szkół, lokali gastronomicznych i budynków użyteczności publicznej.

Zachęcamy do współpracy - Zakład parkieciarsko cykliniarski z Bytomia.
Zasięg działania
Firma Marek Kubiś Zakład parkieciarsko cykliniarski z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
F
Agata Fiołka
Na czas, na miejsce i przede wszystkim bardzo dobrze wykonane. Polecam. Bardzo solidna firma.
J
B
Jerzy Borkowiec
Firma wykonywała usługi w moim obiekcie i mogę stwierdzić, iż jest to firma bardzo profesjonalna, rzetelna. Polecam wszystkim.
P
A
Piotr Adamiec
Potwierdzam słowa opisane w komentarzu, że jest to bardzo solidna firma. Polecam firme
P
J
Piasecki Jan
konkretny, rzeczowy, dokładny i słowny , godny polecenia fachowiec