Formatplast Bartosz Stanek

Szyldy i banery
ul. Mickiewicza 16/20, 41-902 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 968 719
Adres korespondencyjny
ul. Mickiewicza 16/20, 41-902 Bytom śląskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Pracownia plastyczna Fromatplast to młode, dynamiczne przedsiębiorstwo, które oferuje swoje usługi w zakresie reklamowej obsługi firm i przedsiębiorstw. Siedziba zakładu mieści się w Bytomiu, na terenie województwa śląskiego. Firmą zarządza Bartosz Stanek. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Działamy nieprzerwanie od 2016 roku. Od początku działalności cieszymy się dużym zaufaniem wśród wielu zadowolonych klientów. Precyzja i zaangażowanie naszych pracowników sprawiły, że szybko zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Prężny rozwój i dziesiątki udanych realizacji mogą stanowić dla Państwa gwarancję usługi najwyższej jakości.


Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta. Naszą specjalnością są usługi reklamowe. W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje płaskie i przestrzenne, szyldy, kasetony, billboardy, banery. Zajmujemy się również oklejaniem szyb, samochodów i motocykli.


Naszą pracę wykonujemy najlepiej, jak potrafimy, stosując materiały najwyższej jakości oraz w oparciu o najnowocześniejsze technologie.


Oprócz rozwiązań typowo reklamowych oferujemy Państwu również inne usługi jak np.:

- malowanie motocykli (airbrush),
- wyposażenie sklepów w meble i akcesoria,
- szablony malarskie oraz naklejki na ściany,
- naklejki magnetyczne na samochody.


Na specjalne zamówienie klienta wykonujemy litery przestrzenne, podświetlane i wolnostojące. Dysponujemy bogatym wyposażeniem i parkiem maszyn, który sprawia, że nasze realizacje wykonane są niezwykle starannie i zawsze na czas.


Doświadczenie i umiejętności zatrudnionych w firmie pracowników sprawiają, że chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.


Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i zadowolenie. Do każdego zadnia podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny.


Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń