Monika Wilk-Niziołek Prywatna Praktyka Stomatologiczna

WIlkDent – stomatologia z Bytomia przyjazna dzieciom

Stomatolodzy i protetycy
ul. Moniuszki 24/1, 41-902 Bytom śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
502 522 661
Może cię zainteresować
Monika Wilk-Niziołek Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Informacje

O nas
Gabinet Stomatologiczny WILKDENT będący Prywatna Praktyka Stomatologiczną prowadzony jest przez Monikę Wilk-Niziołek posiadającą ponad 20 letnie doświadczenie w zawodzie stomatologa.

Gabinet WilkDent dysponuje nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości. Pracownia wyposażona jest w laser, ozon, radiowizjografię punktową oraz panoramiczną a także lampę do wybielania marki Beyond. Posiadamy również endomotory z endometrami do przeprowadzania profesjonalnego leczenia kanałowego.

Korzystając z usług naszego Gabinetu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Zapewnia ją nie tylko wykorzystanie nowoczesnej aparatury ale również szeroki wachlarz umiejętności i wiedzy budowanej przez ponad 20 lat praktyki.

W Gabinecie stomatologia jest nie tylko nasza pracą ale i pasją. Każdego z pacjentów, zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych otaczamy opieką oraz podchodzimy w sposób kompleksowy i indywidualny. Stale się rozwijamy i poszerzamy nasze umiejętności oraz wiedzę. Dzięki temu jesteśmy dziś specjalistami z takich dziedzin jak leczenie zachowawcze i endodontyczne, protetyka i stomatologia estetyczna.

Opis działalności
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Moniki Wilk-Niziołek znajduje się w Bytomiu przy ulicy Moniuszki 24/1. Gabinet WILKDENT oferuje pełen zakres usług i zabiegów stomatologicznych skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.
Produkty i usługi
W Gabinecie WilkDent prowadzone jest leczenie zarówno dzieci jak i osób dorosłych dzięki czemu naszymi Klientami są nieraz całe rodziny. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak stomatologia zachowawcza, estetyczna, protetyka oraz chirurgia.

Podejmuję się fachowego wykonania mostów, koron oraz protez. Zakładam szyby relaksacyjne oraz podejmuję się wykonania profesjonalnego i bezbolesnego leczania kanałowego.

Oferta obejmuje również
• wypełnianie zębów,
• usuwanie kamienia
• piaskowanie,
• wybielanie,

Najmłodszym Klientom proponujemy wypełnianie zębów mlecznych i stałych, lakowanie, lakierowanie, leczenie endodontyczne oraz leczenie pourazowe.

Do skorzystania z oferty zapraszamy pacjentów nie tylko z Bytomia ale i z Katowic, Chorzowa, Piekar Śląskich i okolic.
Certyfikaty
Monika Wilk-Niziołek ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie na której następnie wykładała przez 10 lat. W 2004 roku uzyskała Tytuł Doktora Nauk Medycznych. Od roku 2006 jestem specjalizację się w dziedzinie stomatologii dziecięcej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
gliwicki, Bytom, Katowice, Chorzów, Zabrze, tarnogórski, będziński

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tomasz
Pani Doktor to kompetentna osoba z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Jestem zadowolony z wizyty. Dodam jeszcze że w gabinecie jest sporo dzieci i tutaj też jestem pod wrażeniem. Każdy mały dzielny pacjent coś dostaje na koniec wizyty. Ogólnie gabinet robi bardzo pozytywne wrażenie.

Słowa kluczowe