Meblo-Komfort

Szeroki wachlarz usług tapicerskich

Usługi tapicerskie
ul. Osikowa 3B, 41-936 Bytom śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Meblo-Komfort

Informacje

Opis działalności firmy Meblo-Komfort w Bytom
Siedziba firmy Meblo-Komfort znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1996 roku.
Produkty i usługi
Specjalność firmy Meblo-Komfort to tapicerska renowacja mebli holenderskich i antyków. Zajmujemy się przede wszystkim renowacją mebli drewnianych. W razie potrzeby wyplatamy oryginalne meble ratanowe.

Oferta firmy Meblo-Komfort to też:
- obszywanie tapicerski samochodowej,
- obszywanie kierownic,
- konserwacja skórzanej tapicerki samochodowej.

Dodatkowo świadczymy usługi stolarskie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na realizowanie prac, takich jak lakierowanie, fornirowanie, politurowanie czy woskowanie. Możemy także uzupełnić ubytki w strukturze drewna.

Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego z pewnością poradzimy sobie z odnowieniem nawet bardzo zniszczonych mebli. Dokładamy wszelkich starań, aby odzyskały dawny blask i swój niepowtarzalny charakter.

Zapewniamy szeroki wybór materiałów obiciowych. U nas każdy znajdzie coś idealnie pasującego do stylu, w jakim zostało urządzone wnętrze mieszkania. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Meblo-Komfort mieści się w Bytomiu, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Korzystamy z produktów marek, takich jak: Welo, Mapatex, Rad-Pol, Apriori, Ridex, Artex, Dekoma.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Meblo-Komfort z Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Muzexa
Profesjonalny zakład tapicerski. Oddałem im do obicia stare fotele i teraz wyglądają obłędnie!