Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "RODŁO" Sp. z o.o.

Wyroby plastikowe na miarę Twoich potrzeb

Tworzywa sztuczne
ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych "RODŁO" Sp. z o.o.

Informacje

O nas

Opis działalności
Od 1965 roku zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizujemy się w produkcji dla branż przemysłowych, ogrodnictwa oraz wyposażania magazynów. Nasz park maszynowy może produkować elementy wtryskowe o gramaturze do 1500 gram i sile zwarcia form do 560 ton. Prowadzimy produkcję na formach własnych oraz świadczymy usługi kooperacyjne na formach powierzonych przez kontrahenta. Firmę Rodło znajdą Państwo w Bytomiu.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji wyrobów plastikowych służących do magazynowania produktów. Dostarczamy trwałe i funkcjonalne wyroby. Prowadzimy produkcję skrzynek magazynowych wykonanych z polipropylenu. Charakteryzują się odpornością na uderzenia i zarysowania, działanie środków chemicznych oraz odkształcenia.

U nas można zamówić akcesoria do skrzynek magazynowych, w tym:
- szybki frontowe
- ramki do sztaplowania
- listwy montażowe do zawieszania skrzynek magazynowych

Oferujemy półki plastikowe obrotowe, które są niezwykle funkcjonalnym wyposażeniem każdego magazynu. Na potrzeby wyposażenia warsztatu wytwarzamy wysokiej jakości kliny pod koła samochodu.

Zapewniamy szeroki wybór estetycznych i praktycznych wiader plastikowych oraz krawężników ogrodowychodpornych na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zajmujemy się również produkcją regałów metalowych śrubowych wykonanych z blachy stalowej pomalowanej farbą proszkową, regałów wtykowych oraz regałów plastikowych wykonanych z polipropylenu oraz PCV.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rodło w Bytomiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
M
Joanna M.
Miałam do czynienia z wieloma firmami, ale z firmą RODŁO współpracuje się najlepiej. Wyposażenie magazynu oraz rzeczy potrzebne do produkcji też mają. Dodatkowo chemia techniczna. Polecam
M
Mazak
Naprawdę wytrzymałe pojemniki. Polecam firmę.