Budex Wnętrza i Elewacje Przemysław Chrościany

Wykończenia wnętrz pod klucz oraz malowanie, tynkowanie i docieplanie elewacji

Prace elewacyjne
ul. Racjonalizatorów 44a/4, 41-923 Bytom, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Budex Wnętrza i Elewacje Przemysław Chrościany
ul. Racjonalizatorów 44a/4, 41-923 Bytom, woj. śląskie
NIP
6262860623
Telefon
Budex Wnętrza i Elewacje Przemysław Chrościany

Informacje

Opis działalności firmy Budex Wnętrza i Elewacje Przemysław Chrościany w Bytom
Firma Budex znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Od 2023 roku świadczymy usługi z z zakresu wykańczania wnętrz i elewacji. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Realizację prac elewacyjnych oraz wykończeniowych we wnętrzach zlecicie firmie Budex mieszczącej się w Bytomiu. Specjalizujemy się w usługach z zakresu wykańczania, docieplania i remontowania elewacji domów jednorodzinnych.

Dzięki odpowiedniemu wykończeniu tworzymy estetyczne elewacje, które są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV.

Starannie wykonujemy docieplenia, które pomagają zmniejszać utratę ciepła, co przekłada się na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Dzięki nim nie tylko chronicie środowisko, ale także oszczędzacie pieniądze.

Do wykańczania elewacji wykorzystujemy tynki o sprawdzonej jakości, w tym tynki cienkowarstwowe, które wyróżniają się wysoką odpornością na deszcz oraz przepuszczają parę wodną, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci w ścianach. Zajmujemy się też malowaniem elewacji.

W ramach naszej działalności przeprowadzamy również remonty oraz wykończenia wnętrz mieszkań i domów. Realizujemy takie prace, jak malowanie, tapetowanie, kładzenie gładzi czy układanie glazury, gresu i paneli podłogowych.
Zasięg działania
Firma Budex Wnętrza i Elewacje Przemysław Chrościany z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń