DMD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Mielniczuk

Oferta kompleksowa - skup surowców wtórnych, rozbiórki, import z Chin.

Złom i surowce wtórne
ul. Racjonalizatorów 52, 41-923 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
607 165 405
DMD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Mielniczuk

Informacje

Opis działalności
Firma DMD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ma swoją siedzibę w Bytomiu. Działamy od 1999 roku. Specjalizujemy się w kilku różnych dziedzinach. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Dariusz Mielniczuk.
Produkty i usługi
Nasze wielobranżowe przedsiębiorstwo porusza się skutecznie po kilku gałęziach gospodarki. Przede wszystkim zajmujemy się skupowaniem surowców wtórnych, jednak z drugiej strony, zajmujemy się także rozbiórkami oraz wyburzeniami.

Nasza oferta skupu surowców wtórnych to między innymi:
- złom,
- metale kolorowe,
- aluminium,
- miedź,
- złom stalowy.

Dodatkowo zajmujemy się też złomowaniem samochodów oraz prowadzimy skup makulatury. Możemy też zaoferować wywóz gruzu oraz wywóz odpadów pobudowanych.

Ponadto zajmujemy się w sposób profesjonalny wyburzeniami i rozbiórkami. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam przeprowadzanie prac, nie naruszając przy tymokolicznych terenów. Poza rozbiórkami budynków zajmujemy się również demontażem konstrukcji przemysłowych oraz maszyn.

Kolejny aspekt naszej działalności to sieć myjni samochodowych oraz miejsca parkingowe do wynajęcia. Gwarantujemy miejsca w dogodniej lokalizacji, a pracownicy naszych myjni zapewnią obsługę na najwyższym poziomie. Działamy szczegółowo i kompleksowo.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń