Dromax Zakład wielobranżowy mgr Inż. Piotr Jelonek

Kompleksowe oznakowanie pionowe i poziome dróg w Bytomiu

Oznakowanie i sygnalizacja dróg
ul. Sienna 1, 41-902 Bytom śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Dromax Zakład wielobranżowy mgr Inż. Piotr Jelonek

Informacje

Opis działalności firmy Dromax Zakład wielobranżowy mgr Inż. Piotr Jelonek w Bytom
Prowadzimy firmę Dromax, której głównym zadaniem jest oznakowanie poziome i pionowe dróg, na przykład podczas wykonywania robót. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Właścicielem działalności jest Piotr Jelonek.
Produkty i usługi
Prowadzimy firmę nieprzerwanie od 1993 roku, co przekłada się na spore doświadczenie. Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu projektów organizacji ruchu wraz z uzyskaniem koniecznych zatwierdzeń oraz późniejszym ich wprowadzaniem w teren, zarówno w zakresie oznakowania pionowego jak i poziomego.

Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu szablonów potrzebnych np. do oznakowania miejsc parkingowych przeznaczonych dla rodzin, czy kobiet w ciąży. Ponadto nasi dostawcy farb są w stanie przygotować bardzo szeroką gamę kolorów, co w połączeniu daje możliwość stworzenia estetycznego i nowoczesnego oznakowania parkingu.

W ciągu ostatnich lat niejednokrotnie odtwarzaliśmy, bądź od podstaw tyczyliśmy, oznakowanie poziome na parkingach wielkopowierzchniowych, magazynach czy halach. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowana kadrą, posługującą się profesjonalnym sprzętem.

Zajmujemy się także utrzymaniem bieżącym oznakowania na terenie miast województwa śląskiego. Efekty naszej pracy można obejrzeć między innymi na parkingach przy Centrum Handlowym M1 w Czeladzi, Makro w Zabrzu czy w hali Obroki w Katowicach. Niejednokrotnie realizowaliśmy zadania w trybie awaryjnym.

Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia siedziby firmy Dromax w Bytomiu.
Zasięg działania
Firma Dromax Zakład wielobranżowy mgr Inż. Piotr Jelonek z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
G
Grzegorz
Udostępniają naprawdę wysokojakościowy sprzęt drogowy. Wysoka ocena jest tutaj bardzo zasłużona.
F
Filip
Jestem jak najbardziej zadowolony z nawiązanej współpracy z firmą Dromax.
J
Jacek
Nie znam żadnej lepszej firmy, która tak dobrze przygotowywałaby podwaliny pod przeprowadzenie robót drogowych.
P
Paweł
Profesjonalny i sprawny montaż znaków drogowych. Naprawdę warto skorzystać z ich usług.
R
Robert
Posiadają naprawdę sprawne urządzenia przydatne w pracach drogowych oraz sprawnie stawiają wszelkie elementy oznakowania. Polecam serdecznie.
K
Krzysiek
Oznakowanie dróg stoi tutaj na naprawdę wysokim poziomie. Udostępniany przez nich sprzęt drogowy pozwala na sprawne i dokładne wykonanie zleceń.