Zakład Wielobranżow DROMAX mgr inż. Piotr Jelonek

Profesjonalne oznakowanie dróg.Montaż, renowacja, utrzymanie oznakowania.

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Sienna 1, 41-902 Bytom śląskie
poniedziałek 07:00 - 15:00
wtorek 07:00 - 15:00
środa 07:00 - 15:00
czwartek 07:00 - 15:00
piątek 07:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 387 76 77
Adres korespondencyjny
ul. Sienna 1, 41-902 Bytom śląskie

Informacje

Opis działalności
Dromax - kompleksowe oznakowanie poziome i pionowe dróg w Bytomiu. Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością zapoznamy Państwa z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zakład Wielobranżowy DROMAX został założony w 1993 roku co czyni nas firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu projektów organizacji ruchu wraz z uzyskaniem koniecznych zatwierdzeń oraz późniejszym ich wprowadzaniem w teren, zarówno w zakresie oznakowania pionowego jak i poziomego.

Od dłuższego czasu współpracujemy m.in. z Bytomskim Przedsiębiorstwem Komunalnym oraz Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji niejednokrotnie realizując zadania w trybie awaryjnym. Ponadto aktualnie zajmujemy się również bieżącym utrzymaniem oznakowania na terenie Chorzowa oraz gminy Świerklaniec.

W ciągu ostatnich lat niejednokrotnie odtwarzaliśmy, bądź od podstaw tyczyliśmy, oznakowanie poziome na parkingach wielkopowierzchniowych, magazynach czy halach. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowana kadrą, posługującą się profesjonalnym sprzętem.

Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu szablonów potrzebnych np. do oznakowania miejsc parkingowych przeznaczonych dla rodzin, czy kobiet w ciąży. Ponadto nasi dostawcy farb są w stanie przygotować bardzo szeroką gamę kolorów, co w połączeniu daje możliwość stworzenia estetycznego i nowoczesnego oznakowania parkingu.

Efekty naszej pracy można obejrzeć m. in. na parkingach przy Centrum Handlowym M1 w Czeladzi, Makro w Zabrzu czy w hali Obroki w Katowicach.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani ofertą dotyczącą konkretnego zadania proszę o kontakt, chętnie rozpatrzymy każde zapytanie związane z naszą branżą.
Marki i specjalizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na nasze usługi oraz materiały montażowe udzielamy gwarancji.

Korzystamy tylko z dobrych, sprawdzonych materiałów oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze, będziński, Gliwice, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń