M-Auto FHU A. Majewicz

Kompleksowe naprawy aut wszystkich marek.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Strzelców Bytomskich 36, 41-902 Bytom śląskie
(3 opinie) napisz opinię
M-Auto FHU A. Majewicz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy M-Auto znajduje się w Bytomiu, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w mechanice i elektromechanice samochodowej. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Agnieszka Majewicz.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy M-Auto są naprawy samochodowe. Możemy Państwu zaproponować usługi związane z naprawą, wymianą i regeneracją silników. Oferujemy również napełnianie, czyszczenie i montaż klimatyzacji. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy zakładanie zabezpieczeń i autoalarmów, a także ich naprawa. Specjalizujemy się również w elektromechanice i elektryce pojazdowej.

Ponadto podejmiemy się naprawy układów wydechowych i eksploatacyjnych. Przeprowadzamy również przeglądy techniczne. Naprawiamy samochody takich marek, jak m.in : VW, Opel, Skoda, Seat, Audi. Uzupełnienie naszej oferty stanowi diagnostyka komputerowa.

Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną oraz rzetelną realizację zleceń. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
O
Ojerimek
Zajmowali się prostowaniem felgi w moim aucie, pełen profesjonalizm.
F
Franeczek90
Usługi wulkanizacyjne świadczone na naprawdę wysokim poziomie, polecam.
X
Xujua
Jak tylko mam problem z autem, to zawszę kontaktuję się z nimi. Nigdy mnie nie zawiedli.