White Michał Bąk

Projekty reklam świetlnych i oklejanie witryn oraz aut

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Towarowa 7/6, 41-902 Bytom śląskie
(3 opinie) napisz opinię
White Michał Bąk
ul. Towarowa 7/6, 41-902 Bytom śląskie
Telefon
White Michał Bąk

Informacje

Opis działalności firmy White Michał Bąk w Bytom
Nazywam się Michał Bąk i jestem właścicielem firmy White, której siedziba znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Projektuję i wykonuję loga oraz reklamy dla firm.
Produkty i usługi
Jeśli chcecie Państwo dobrze rozreklamować swoją firmą albo punkt sprzedażowy, czy salon, w którym świadczycie usługi dla swoich Klientów, to zapraszam do kontaktu! W pracowni projektowej White przygotuję dla Was projekt reklamy świetlnej, która przyciągnie wzrok, będzie odzwierciedlała główny profil Waszej działalności, ale jednocześnie skomponuje się ze stylem budynku i będzie świetną wizytówką Waszego lokalu. Kasetony oświetleniowe to doskonały sposób na to, aby wyróżnić swoje biuro, czy sklep również w godzinach wieczornych.

W mojej ofercie znajdują się:

- reklamy zewnętrzne,
- reklamy wewnętrzne,
- szyldy podświetlane,
- tablice reklamowe,
- oklejanie witryn folią mrożoną,
- oklejanie aut.

Oprócz produkcji świetlnych kasetonów oferuję również przygotowanie materiałów reklamowych w formie folii mrożonej. W tym tworzywie można wycinać najróżniejsze napisy i kształty. Folia jest bardzo elegancka, a także nadaje w pomieszczeniach więcej prywatności, ze względu na to, że jej powierzchnia przypomina efekt oszronienia lub piaskowania. Doskonale sprawdzi się w biurze, kancelarii, banku, czy salonie sprzedażowym. Materiał można łączyć z innymi folami i zaprojektować oryginalne wykończenie szyb, okien oraz szklanych drzwi.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z firmą White w Bytomiu - Michał Bąk.
Zasięg działania
Firma White Michał Bąk z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Joanna
Ta firma wykonała dla nas folię mrożoną z materiałami reklamowymi na temat naszego salonu kosmetycznego. Uważam, że to był świetny pomysł, bo folia jest dodatkową osłoną na szkło i daje więcej prywatności oraz przestrzeni podczas wykonywania usług kosmetycznych. Z chęcią polecę taki rodzaj reklamy.
G
Gosia
W biurze projektowym firmy White zaprojektowano dla nas tablicę podświetlaną z logiem naszej firmy. Tablica świetnie się prezentuje i widać ją już z kilkudziesięciu metrów. Sklep jest bardziej widoczny i rozpoznawalny.
K
Kamil
Pan Michał Bąk to świetny projektant, który ma mnóstwo pomysłów na stworzenie widocznej i fajnej reklamy. Zaprojektował dla nas kaseton podświetlany, który przyciąga wzrok, a jednocześnie nie odbiega od stylu budynku, w którym prowadzimy nasz zakład.