Zakład Dekarski-Zduństwo Marek Adamczyk

Kompleksowe renowacje dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. Tuwima 6a/5, 41-902 Bytom śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Zakład Dekarski-Zduństwo Marek Adamczyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma ma siedzibę w Bytomiu, w województwie śląskim. Właścicielem jest Marek Adamczyk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy zakład dekarski. Przedsiębiorstwo Marka Adamczyka może pochwalić się szeroką ofertą. Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie. Budujemy dachy i wykonujemy renowacje. Przeprowadzamy fachowe naprawy oraz konserwacje. Kryjemy i malujemy dachy. Układamy dachówki i budujemy więźbę dachową. Drugim profilem naszej działalności są usługi zduńskie.

W zakres oferty wchodzi:
- budowa pieców przemysłowych
- budowa pieców piekarskich
- budowa pieców kaflowych
- renowacje pieców zabytkowych
- wykonanie i renowacje kominków

Świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie i z należytym zaangażowaniem. Pracujemy solidnie, o czym przekonało się już szerokie grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zakładu dekarskiego Marka Adamczyka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
N
Elzbieta N
ten umowil sie ze zrobi dach ,umowil sie na termin po czym nie odbieral: przejechal komorke autem, potem na drodze do nas auto sie popsulo, 2 dni pozniej tesciu mu zmarl.Kilka dni pozniej zupelnie nie odbieral....czakalam na niego miesiac (do pierwszej daty) a potem z 2 tyg. przeciagal,...bardzo podejrzane,ale jak czytam opinie to sie ciesze ,ze mi dachu nie zrobil...tylko teraz kazdy dekarz nie ma wolnych terminow,a ja zostalam z membrana tylko na dachu,..... uwaga na ta firme!!!!!
N
Niezadowolony
Firma zepsuła dach.Nie polecam