Ankor-Serwis Warsztat Samochodowy

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Witczaka 165, 41-902 Bytom śląskie
(12 opinii) napisz opinię
Telefon
799 120 705
Ankor-Serwis Warsztat Samochodowy

Informacje

Opis działalności
Chcesz zamontować gaz w Twoim samochodzie? Nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać? Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Ankor-Serwis. Fachowo pomożemy wam w doborze oraz montażu instalacji LPG. Nie ograniczając się wyłącznie do montażu, oferujemy również kompleksowy serwis instalacji gazowych obejmujący regulację, naprawy oraz przeglądy. Sprawnie wykonujemy też wymiany zbiorników gazu.
Produkty i usługi
W zakresie mechaniki pojazdowe wykonujemy takie prace, jak między innymi:

-naprawa zawieszenia
-naprawa silnika
-wymiana klocków hamulcowych
-naprawa rozruszników
-regeneracja alternatorów
-wymiana rozrządu
-wymiana wahacza
-regeneracja maglownic

Korzystamy z najlepszych jakościowo części, a powierzone nam prace realizuje zawsze w terminie. Gwarantujemy fachową obsługę i przystępne ceny.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
N
K
Niezadowolony klient
Pan nie zasługuje nawet na pół gwiazdki. Przyjechałem do niego na umówioną wizytę (kontrole instalacji. Pomijam stan warsztatu, twierdze że książki nie ocenia się po okładce, ale jednak mogłem posłuchać intuicji. Wszystko zrobione na przysłowiowy odpierdziel. Filtr jeden wymieniony, drugi niestety nie. (Moja w tym też wina, że dałem się naciągnąć, pierwszy raz byłem na przeglądzie i nie wiedziałem o co chodzi) Pan powiedział łaskawie że sprawdził szczelność instalacji, co oczywiście okazało się nieprawdą, szczelność była wykryta tydzień później w innym zakładzie. Kalibracja mapy, niestety nie powiodła się, wartości wklepane od ręki, fachowiec zobaczył to się pytał kto to robił. A wisienką na torcie było to że akumulator nie został prawidłowo przykręcony albo w ogóle, a klemy nałożone były luźno, byle jak. 120 zł za takie coś ? NIE POLECAM !!!
T
B
Taxi Bytom
Polecam montaż i serwis 10na10
K
Kamil
profesjonalnie i na czas.
Ł
Łukasz
Polecam
A
Autogazbadziewie
Z tego pana taki fachowiec jak z koziej dup... trąbka..!!! w aucie założoną instalacją gazową po skończonej gwarancji instalacje szlag trafił. Nie mogę dojść do porozumienia czy jakiej kolwiek ugody z tym panem dlatego ostrzegam tutaj.. inne opinie przypuszczam że znajomi tego pana. Widzimy się w sadzie
W
Waldek
Pan Andrzej konkretny fachowiec. Pozdrawiam i dziękuję.
K
Karb
Chwile zaczekałem, ale gaz założony szybko i w dobrej cenie. Polecam.
B
Bobrek
Montaż z małym poślizgiem, ale za to dobra cena i wszystko ok. :)
M
Marek
Solidny warsztat. Profesjonalna obsługa.
B
Bytom
Człowiek szuka informacji u znajomych, gdzie można zainstalować gaz do samochodu, a okazuje się, że wystarczy poszukać w internecie. Polecam Usługi Pana Andrzeja.
K
Krzysiek
Polecam ten warsztat. Dobre ceny mają.
K
S
klient szombierki
Dobry kontakt, szybki montaż i w korzystnej cenie. Polecam.