Ciepło Centrum

Montaż i naprawa centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Wyczółkowskiego 2/12, 41-902 Bytom śląskie
(9 opinii) napisz opinię
Ciepło Centrum
ul. Wyczółkowskiego 2/12, 41-902 Bytom śląskie
NIP
6262520442
Telefon
Ciepło Centrum

Informacje

Opis działalności firmy Ciepło Centrum w Bytom
Ciepło Centrum to firma z Bytomia. Jej właścicielem jest Janusz Bober. Specjalnością firmy jest montaż i naprawa instalacji wewnętrznych, szczególnie centralnego ogrzewania, na całym Górnym Śląsku.
Produkty i usługi
Instalacja grzewcza to niezwykle ważny system w każdym obiekcie mieszkalnym i usługowym. Jej wykonanie najlepiej powierzyć specjalistom z Ciepło Centrum, którzy mają na koncie realizację wielu trudnych zleceń. Na bazie najlepszych komponentów i wydajnych urządzeń grzewczych wykonują całe centralne ogrzewanie. Najczęściej korzystają z kotłów gazowych Beretta i Immergas, a ciepło wytwarzane w nich rozprowadzane jest tradycyjną metodą, metodą pompową albo metodą płaszczyznową. Ta ostatnia to ogrzewanie podłogowe.

Ciepło Centrum poza ogrzewaniem wykonuje także:
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
-montaż instalacji gazowych,
-serwis urządzeń grzewczych.

Firma naprawia kotły i piece gazowe, szczególnie Immergas oraz Beretta, których jest autoryzowanym serwisem. Dodatkowo pracownicy firmy wykonują przeglądy i naprawy rur grzewczych, grzejników, ogrzewania podłogowego, a także instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Dodatkowe informacje dotyczące usług realizowanych przez Ciepło Centrum znajdują się na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty firmy najlepiej zadawać telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Ciepło Centrum z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
Mirek
Usługi serwisowe świadczone przez Ciepło Centrum oceniam na 5. Znają się doskonale na naprawie kotłów gazowych.
Z
Zizi293
Szybko, dokładnie i w przystępnych cenach. Pracę wykonaną przez Ciepło Centrum oceniam wysoko. Szczególnie jeśli chodzi o montaż kotła gazowego i grzejników.
R
rttt555
W trakcie generalnego remontu mieszkania wymienili w nim instalację gazową i wodno-kanalizacyjną. Dobrze się spisali.
K
Konrad
Specjaliści od ogrzewania. Dzięki Ciepło Centrum mniej płacę za ogrzewanie, a instalacja rzadko się psuje.
N
Norbert
Mam w domu kocioł Beretta. Jego serwis powierzam tylko autoryzowanym serwisom, ostatnio firmie Ciepło Centrum. Jestem zadowolony z ich pracy.
M
Migluk
Wykonali w moim domu centralne ogrzewanie z kotłem gazowym i ogrzewaniem podłogowym. Świetnie to razem działa i zapewnia ciepło w nawet najzimniejsze dni.
T
thefender
Uszkodzony kocioł zimą to poważny problem, ale na szczęście naprawą może zająć się firma Ciepło Centrum. Korzystałem z ich usług i polecam.
K
kris1967
Kiedy zepsuł mi się kocioł pewnej renomowanej firmy, szukałem serwisantów i trafiłem na Ciepło Centrum. Pracownik przyjechał, ocenił usterkę i od ręki ją usunął. Miał potrzebne narzędzia i części, więc wszystko poszło bardzo sprawnie. Dziękuję za pomoc!
B
Bogusss
Firmę Ciepło Centrum polecił mi znajomy i muszę mu za to podziękować, bo okazało się, że trafiłem na prawdziwych profesjonalistów. Firma wykonuje instalacje grzewcze w domach sprawnie i w oparciu o najlepsze komponenty, oczywiście ustalone z zamawiającym. Ja zdecydowałem się na kocioł gazowy i po przeliczeniu wychodzi, że to ekonomiczne źródło ciepła.