Ciepło Centrum

Montaż i wymiana instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Wyczółkowskiego 2/12, 41-902 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ciepło Centrum
ul. Wyczółkowskiego 2/12, 41-902 Bytom śląskie
NIP
6262520442
Telefon
Ciepło Centrum

Informacje

Opis działalności firmy Ciepło Centrum w Bytom
Siedziba firmy Ciepło Centrum znajduje się w Bytomiu, natomiast obszar działalności obejmuje cały Górny Śląsk. Firma, której właściciel jest Janusz Bober zajmuje się przede wszystkim montażem i naprawą ogrzewania oraz innych instalacji wewnętrznych.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Tak swoje usługi wykonuje firma Ciepło Centrum. Specjalizuje się w wymianie starych instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w domach, mieszkaniach i innych wnętrzach oraz kładzie nowego tego typu instalacje. Centralne ogrzewanie wykonywane przez Ciepło Centrum składa się z kotłów gazowych, instalacji przesyłowej, grzejników albo ogrzewania podłogowego. Kotły montowane przez firmę to najczęściej konstrukcje takich marek jak Immergas oraz Beretta. Dzięki posiadanej autoryzacji producenta Ciepło Centrum oferuje takie usługi jak:
-konserwacja kotłów gazowych,
-serwis kotłów gazowych,
-serwis pieców gazowych.

Ponadto serwisanci dokonują przeglądów rur grzewczych, grzejników i instalacji wodno-kanalizacyjnych. W razie wykrycia usterek przystępują do naprawy, która jest ułatwiona dzięki posiadaniu licznych części zamiennych i specjalistycznych narzędzi.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Ciepło Centrum najlepiej zadzwonić albo odwiedzić stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Ciepło Centrum z lokalizacji: Bytom świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń