Twój Serwis S.C. Regeneracja Przekładni i Wahaczy

Kompleksowe naprawy mechaniczne oraz regeneracja części samochodowych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Zabrzańska 100, 41-907 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 386 00 26
Adres korespondencyjny
ul. Zabrzańska 100, 41-907 Bytom śląskie

Informacje

Opis działalności
Warsztat samochodowy Twój Serwis znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim. Jego początki sięgają 2004 roku. Jest miejscem, gdzie serwisowane są samochody wszystkich marek i typów, w tym auta osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Klienci zakładu zyskują gwarancję szybkiego wykonania każdej naprawy oraz jej wysokiej jakości.
Produkty i usługi
Terminowość, wysoka jakość i atrakcyjne ceny. To wyróżnia ofertę warsztatu Twój Serwis na tle konkurencji. W zakładzie naprawiane są samochody różnych marek i typów i to nie tylko współczesne, ale również zabytkowe. Doświadczeni mechanicy mają do swojej dyspozycji sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu są w stanie szybko wykryć i usunąć każdą usterkę. Naprawiają m.in. zawieszenia, hamulce, wahacze, rozrząd i amortyzatory. Ponadto zajmują się drążkami układów kierowniczych, ustawianiem zbieżności i geometrią. W trakcie napraw wymieniają części na nowe albo podejmują się regeneracji podzespołów. Oferta Twojego Serwisu w tym zakresie obejmuje takie usługi jak:
-regeneracja kolumn kierowniczych,
-regeneracja przekładni,
-regeneracja maglownic,
-regeneracja tylnych belek,
-regeneracja wahaczy,
-regeneracja zawieszeń.

Części takie jak maglownice profesjonalnie zregenerowane w warsztacie można też kupić w konkurencyjnych cenach. Firma posiada np. podzespoły do BMW i Passata.

Oferta usług mechanicznych świadczonych przez firmę jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej pełne poznanie jest wejście na stronę internetową warsztatu Twój Serwis albo wykonanie telefonu z pytaniem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

dpf,
eps,