Felixcom PHU Krzysztof Feliksik

Serwis laptopów i komputerów - szybko i sprawnie

Audyty oprogramowania i sprzętu komputerowego
ul. Zjednoczenia 6, 41-923 Bytom śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Felixcom PHU Krzysztof Feliksik
ul. Zjednoczenia 6, 41-923 Bytom śląskie
Telefon
Felixcom PHU Krzysztof Feliksik

Informacje

Opis działalności firmy Felixcom PHU Krzysztof Feliksik w Bytom
Felixcom zajmuje się naprawą komputerów. Siedziba działalności znajduje się w Bytomiu. Właścicielem firmy jest Krzysztof Feliksik, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Felixcom powstało z myślą o towarzyszących nam codziennie usterkach w sprzęcie elektronicznym. Działa już od ponad półtorej dekady. Specjalnością zakładu jest serwis komputerów i laptopów oraz tabletów, konsoli i drukarek. Do podstawowych działań wykonywanych przez pracowników należą przede wszystkim:

- wymiana pękniętych matryc,
- naprawa układów chłodzenia i zasilania,
- wymiana napędów,
- wymiana dysków twardych,
- wymiana klawiatur.

Centrum serwisowe zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju kas fiskalnych oraz montażem urządzeń elektronicznych z zakresu systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. W ofercie znajdują się systemy pomiaru temperatur i wilgotności oraz zanieczyszczeń powietrza Smat. Uzupełnieniem oferty jest montaż i modernizacje instalacji domofonowych. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Więcej informacji na temat oferowanych produktów i usług znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń