Automation Robotics Machines sp. z o.o.

Szeroki zakres usług z zakresu automatyki linii produkcyjnych i nie tylko

Automatyka
ul. 16 Lipca 14, 41-506 Chorzów śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Automation Robotics Machines sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Automation Robotics Machines sp. z o. o. oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki. Specjalnością zakładu jest wdrażanie rozwiązań B&R. Ma swoją siedzibę w Chorzowie. Pracownicy zapraszają do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Firma Arm Robotics specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych projektów maszyn produkcyjnych, układów sterowania oraz automatyki. Stawia na innowacyjne rozwiązania, które mają na celu usprawnić oraz zautomatyzować prace wykonywane w zakładach produkcyjnych, a co za tym idzie, podnieść ich wydajność i efektywność. Firma zarówno korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć robotyki, jak i również na bieżąco modernizuje działania zakładów produkcyjnych, by spełniały aktualne standardy.

Oferta obejmuje obsługę przedsiębiorstw w takich zakresach jak:

- projektowanie i tworzenie aplikacji dla robotów,
- projektowanie i integrowanie systemów linii produkcyjnych,
- wykonywanie kompleksowych projektów maszyn oraz układów sterowania i automatyki,
- programowanie sterowników PLC,
- programowanie paneli operatorskich HMI,
- wizualizacja procesów produkcyjnych,
- obróbka skrawaniem,
- diagnostyka i pomiary,
- analiza numeryczną.

Pracownicy zarządzający procesem produkcyjnym posiadają stosowne kwalifikacje i uprawnienia. Ich wiedza w zakresie projektowania i budowania maszyn pozwala na projektowanie i wykonywanie maszyn dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Wizytówką firmy jest profesjonalizm i efektywność – pracownicy uważnie słuchają potrzeb klientów, by móc dostarczać im produkty najwyższej jakości.

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty firmy znaleźć można na jej oficjalnej stronie internetowej. Pracownicy zapraszają do nawiązania współpracy oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Michał
Pełen profesjonalizm. Polecam

Słowa kluczowe