Mil Paweł Auto-szyby

Profesjonalny serwis szyb samochodowych

Szkło budowlane
al. Bojowników o Wolność i Demokrację 50, 41-506 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mil Paweł Auto-szyby

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Auto-Szyby świadczącą kompleksowe usługi w zakresie konwersacji szyb samochodowych. Istniejemy na rynku od 2010 r. Znajdujemy się w Chorzowie. Właścicielem działalności jest Paweł Mil.
Produkty i usługi
Dokonujemy wymiany szyb najlepszych producentów, takich jak: AGC Automotive, Splintex, Pilkington Automotive, HS Laminated, Guardian, czy też Nordglass, Sekurit Saint Gobain, Benson

Gwarantujemy bardzo dobrą jakość komponentów i usług. Do wklejania szyb wykorzystujemy klej firmy Sika, który nie usztywnia zbytnio karoserii z szybą, co przeważnie jest powodem pęknięcia i rozwarstwienia szyby.

Nasza firma zajmuje się także wymianą szyb w pojazdach ciężarowych, oszkleniem busów (również nietypowych takich jak "Panorama") czy też dorabianiem szyb koparkowych. Oferujemy klejenie spojlerów jak i listew, wykonanie dokładnego uszczelnienia szyb czy też naprawę np. podnośników.

Dokładamy wszelkich starań, aby być w pełni mobilną firmą i gdy zachodzi taka potrzeba wymieniamy szyby u stałych klientów. Dla wszystkich naszych odbiorców, którzy wyrażają chęć na współpracę (przykładowo firm transportowych) możemy zaoferować bardzo atrakcyjny system rabatowania.

Nasza firma stara się przystosować do każdej z potrzeb klientów i jesteśmy w stanie wykonać zlecenie po godzinach pracy.

W sytuacji wystąpienia odprysków na szybach często istnieje możliwość naprawy oraz jego zabezpieczenia, bez potrzeby całkowitej wymiany szyby. Koszt takiej naprawy wynosi przeważnie pomiędzy 60 a 80 zł.

Oferujemy fachowe przyciemnianie szyb, które jest potwierdzone atestem. Działamy tylko i wyłącznie na trójwarstwowych foliach, które charakteryzuje bardzo długa żywotność i niska przepuszczalność światła do wnętrza pojazdu, a jednocześnie idealna widoczność od środka. Zapewnia to gwarancja na wiele lat od firmy Armorlite-Sungard. Istnieje również możliwość przyciemniania okien w biurach, na wystawach oraz w domach. Warto zapamiętać, że nasza folia w dużym stopniu jest w stanie powstrzymać szkodliwe promienie słoneczne i chronić przed nimi całą Twoją rodzinę, a Twój samochód przed nadmiernym nagrzaniem.
Folia może być instalowana także z niemiecką homologacją.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń