Adam Szczęk Zakład tapicerski

Renowacja zabytkowych mebli

Usługi tapicerskie
ul. Chopina 5/1, 41-500 Chorzów śląskie
(9 opinii) napisz opinię
Adam Szczęk Zakład tapicerski
ul. Chopina 5/1, 41-500 Chorzów śląskie
Telefon
Adam Szczęk Zakład tapicerski

Informacje

Opis działalności firmy Adam Szczęk Zakład tapicerski w Chorzów
Od prawie 30 lat świadczymy dla Państwa usługi tapicerskie na najwyższym poziomie. Nasza siedziba znajduje się w Chorzowie. Właścicielem jest Adam Szczęk. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasze usługi realizujemy już od 1993 roku. Robimy wszystko, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu mebli zabytkowych. Antyki odnawiamy zgodnie ze sztuką naszego rzemiosła. Podczas wymiany, czy renowacji poszczególnych części, zawsze dbamy o to, aby stylistyka mebla pozostała wciąż niezmieniona!

W naszej ofercie znajduje się między innymi renowacja zabytkowych szaf, kredensów, toaletek, stołów, komód, kanap, foteli, biurek, czy krzeseł. Meble zabytkowe, które odnawiamy oraz konserwujemy, mogą być wykonane z drewna, metalu, skóry, czy innych tkanin. Zapewniamy naprawę, albo wymianę całkowicie uszkodzonych fragmentów mebli. Oferujemy także wymianę okuć, takich jak zawiasy, zamki, czy szyldy. Na życzenie Klienta usuwamy starą już farbę lub lakier. Z powodzeniem jesteśmy w stanie przywrócić meblom klasycznym ich dawny blask oraz niezwykły styl, w jakim zostały zaprojektowane. Klienci często zgłaszają się do nas, kiedy zauważą na meblach wypaczenie drewna, rysy, ubytki, czy spróchnienie. Może to być również pęknięta lub zniszczona tapicerka.

W naszej ofercie znajduje się również:
- naprawa tapicerki samochodowej,
- wymiana tapicerki samochodowej,
- renowacja skóry.

Tapicerkę możemy naprawić zarówno na fotelach pojazdów, jak i również na kierownicy. Stosujemy sprawdzone środki i narzędzia.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem tapicerskim w Chorzowie.
Zasięg działania
Firma Adam Szczęk Zakład tapicerski z Chorzów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Miałam przepiękny fotel z tapicerowanym siedziskiem. Tapicerka była jednak w tragicznym stanie. Okazało się, że da się ją naprawić. Zakład Pana Adama podjął się renowacji. 3 dni później odebrałam fotel z naprawioną i piękną tapicerką.
E
Eliza
Bardzo dobrze znają się na antykach. Odnowili tutaj fornir w mojej szafie. Bardzo delikatnie i skrupulatnie podeszli do tego zadania, w żaden sposób nie naruszając pięknego wyglądu mebla.
M
Marcin
Serdecznie polecam ten zakład tapicerski! Jestem ogromnym fanem antycznych mebli i sam mam kilka w moim salonie. O ich dobrą kondycję dbają rzemieślnicy właśnie z tego zakładu. Pomogli mi już odnowić piękną i starą komodę, dwa krzesła oraz niewielkie biurko. Niezależnie od zleconych im napraw, czy prac restauratorskich, nigdy nie zniszczyli mebli i zawsze potrafili odnowić ich materiał wykonania.
I
Ilakowicz54
Wspaniali fachowcy. Wyjaśnili wszystko krok po kroku i wywiązali się w stu procentach z obowiązków. Cieszę się, że na nich postawiłem.
J
Jimelit_qwr
Usługa na najwyższej jakości. moje meble wyglądają, jakby nie miały siedemdziesięciu lat. Świetna sprawa.
N
Nerosss
Zaufałem im i teraz cieszę się odnowioną kierownicą.
D
Draqo66
Doskonale wykonana usługa. Nie zapłaciłem dużo a bardzo szybko dostałem odnowioną kanapę. Super sprawa.
I
Ijania
Zajmowali się renowacją mojej zabytkowej szafy. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów ich pracy. Szafa świetnie się prezentuje.
W
Wiki_kiki977
Dzięki nim kanapa, która jest w moim domu od lat wygląda jak nowa. Wspaniała sprawa, wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni.