Przychodnia Weterynaryjna

Przychodnia weterynaryjna.

Lecznice weterynaryjne
ul. Gwarecka 17A, 41-500 Chorzów śląskie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 08:00 - 15:00
niedziela 08:00 - 11:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 241 78 40
Adres korespondencyjny
ul. Gwarecka 17A, 41-500 Chorzów śląskie

Informacje

O nas
chirurgia weterynaryjna
choroby zwierząt
dermatologia weterynaryjna
diagnostyka weterynaryjna
kardiologia weterynaryjna
laboratorium dla zwierząt
laboratorium zwierzęce
leczenie kotów
leczenie psów
leczenie weterynaryjne
leczenie zwierząt
leczenie zwierząt domowych
leczenie zwierząt egzotycznych
okulistyka weterynaryjna
onkologia weterynaryjna
ortopedia weterynaryjna
pielęgnacja zwierząt
profilaktyka weterynaryjna
profilaktyka zwierząt
przychodnia dla zwierząt
przychodnia weterynaryjna
usługi laboratoryjna dla zwierząt
weterynaria
weterynarz
zwierzęta domowe
zwierzęta egzotyczne
zwierzęta domowe leczenie
zwierzęta egzotyczne
zwierzęta egzotyczne leczenie
zwierzęta leczenie
zwierzęta pielęgnacja
lecznica weterynaryjna
gabinet weterynaryjny
szczepienie zwierząt
badanie usg zwierząt
badanie rtg zwierząt


Zakres usług obejmuje:

1. LECZENIE I PROFILAKTYKĘ PSÓW I KOTÓW ORAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH W TYM GADÓW, PTAKÓW I MAŁYCH SSAKÓW
* diagnozowanie i leczenie chorób:
o układu pokarmowego
o wątroby
o układu moczowego
o układu oddechowego
o tarczycy
o układu rozrodczego
o układu nerwowego
* leczenie schorzeń przewlekłych
* pomoc w opiece nad zwierzętami starszymi -porady i leczenie
* pełna opieka nad zwierzętami młodymi -porady i szczepienia profilaktyczne
* szeroki wybór preparatów profilaktycznych i leczniczych
* prowadzenie cukrzycy
* prowadzenie zwierząt w podeszłym wieku

2. CHIRURGIĘ OGÓLNĄ
* dobrze wyposażona część chirurgiczna
* możliwość wykonania przed planowanym zabiegiem bilansu zdrowia
* pełen zakres chirurgii tkanek miękkich
* zabiegi profilaktyczne (sterylizacja, kastracja)

3. ONKOLOGIA
* biopsje
* badania histopatologiczne
* chirurgia onkologiczna

4. OKULISTYKĘ

5. STOMATOLOGIĘ I PROTETYKĘ
* leczenia kanałowe
* usuwanie kamienia nazębnego
o metoda ultradźwiękowa
o polerowanie zębów
* ekstrakcja zębów

6. KARDIOLOGIĘ
* badania EKG
* leczenie schorzeń ostrych i przewlekłych
* profilaktyka kardiologiczna

7. DERMATOLOGIĘ
Opis działalności
W swojej ofercie usług weterynaryjnych przychodnie oprócz leczenia zwierząt udomowionych zajmują się leczeniem zwierząt egzotycznych i dzikich- taka trudna specjalizacja bierze się z długoletniej pracy lek. wet. Wojciecha Nowakowskiego w Śląskim ogrodzie zoologicznym, gdzie ma pod swoją opieką ponad 2 tyś. zwierząt z 280 gatunków.
Produkty i usługi
Przychodnia Weterynaryjna działa na terenie Chorzowa już od 1990 roku, w którym powstała pierwsza placówka przy ulicy Gałeczki 47. Zaufanie klientów i konieczność prowadzenia diagnostyki i leczenia zwierząt spowodowała, że w 2005 roku otworzyliśmy oddział przy ulicy Gwareckiej 27. Zespół Przychodni Weterynaryjnej tworzy przede wszystkim trzech specjalistów: lek. wet. Wojciech Nowakowski, lek. wet. Arkadiusz Rosner i lek. wet. Przemysław Rusecki (specjalista chorób psów i kotów), którzy wspomagani są w swojej pracy przez wykwalifikowanych i doświadczonych współpracowników.

Oferta przychodni jest bogata, obejmuje wsparcie w trakcie rozpoznania i leczenia chorób u zwierząt domowych, dzikich i egzotycznych, a także kompleksową diagnostykę oraz profesjonalne terapie. W ramach usług podejmowane są działania profilaktyczne obejmujące przede wszystkim: stomatologię dla zwierząt (usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, polerowanie czy ekstrakcje zębów) oraz podstawowe badania (takie jak badania krwi, ultrasonograficzne, elektrokardiograficzne). W przychodni wykonywane są też profesjonalne badania oraz konsultacje z zakresu m.in.: okulistyki weterynaryjnej, dermatologii, dietetyki, onkologii weterynaryjnej, mikrobiologii, kardiologii, ortopedii, położnictwa.

Placówki Przychodni Weterynaryjnej czynne są codziennie w dogodnych godzinach dla klientów. W nagłych przypadkach dla mieszkańców Chorzowa i województwa śląskiego dostępna jest także pomoc ambulatoryjna, która obejmuje chirurgię zwierzęcą oraz pełny zakres usług świadczonych przez klinikę.

Zespół tworzący Przychodnię Weterynaryjną wyróżnia doświadczenie i duża wiedza. Sprawia to, że klienci i ich pupile są zadowoleni z wykonywanych badań i przeprowadzanych konsultacji. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim od niemal trzydziestu lat obdarzają nas odbiorcy usług. Zapraszamy do naszych placówek!
Marki i specjalizacje
W swojej ofercie usług weterynaryjnych przychodnie oprócz leczenia zwierząt udomowionych zajmują się leczeniem zwierząt egzotycznych i dzikich - taka trudna specjalizacja bierze się z długoletniej pracy lek. wet. Wojciecha Nowakowskiego w Śląskim ogrodzie zoologicznym.

Pacjenci otoczeni opieką przez Przychodnię weterynaryjną mają zapewnioną bardzo szeroką ofertę metod diagnostyki, profilaktyki i terapii przeznaczonych dla zwierząt egzotycznych oraz towarzyszących człowiekowi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Bytom, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
P
Ewa Piotrowska
Od czterech lat moje zwierzęta, obecnie dwa koty Brytyjczyki a wcześniej papugi są pod opieką lekarzy prowadzących przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie. Od pierwszej wizyty jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Panów lekarzy jak podejściem do zwierząt. Ponieważ zwierzęta towarzyszą mi w życiu od zawsze , doświadczyłam naprawdę wiele w kontaktach z weterynarzami. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tę przychodnię i moje koty mogę spokojnie powierzyć opiece takich fachowców. Dla każdego opiekuna najważniejszą rzeczą oprócz zdrowia jego pupili jest to, że z ufnością może go powierzyć w pewne ręce w razie kłopotów zdrowotnych. Dziękuję Wam Panowie.
P
Pompon
Witam wszystkie osoby szukające profesjonalistów w leczeniu naszych zwierzaków. Dzisiaj odwiedziłem przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie z kanarkiem który miał problemy z nóżkami. Powiem tak ... jeżeli kiedykolwiek będę zmuszony skorzystać z porady weterynarza to udam się na pewno tylko tak ... lekarze tam pracujący podchodzą do zwierząt w sposób na który zasługuje każda istota żywa i stawiają zarówno trafne diagnozy jak i zalecają odpowiednie leczenie. Kanarek czuje się już lepiej mino iż przepisane lekarstwa stosuję 1 dzień. Widać poprawę a cały zespół lekarzy który przyjmuje nasze pociechy aby im pomóc pozdrawiam serdecznie przede wszystkim lekarza który nas obsługiwał (miał dyżur świąteczny- dr. Arkadiusza Rosner'a).

Słowa kluczowe