Przychodnia weterynaryjna

Leczenie zwierząt domowych

Lecznice weterynaryjne
ul. Gwarecka 17A, 41-500 Chorzów śląskie
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 15:00
Niedziela 8:00 - 11:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
ul. Gwarecka 17 Chorzów
322417840
http://www.weterynarzchorzow.com
lekwet@wp.pl
Przychodnia weterynaryjna

Informacje

Opis działalności
W Przychodni Weterynaryjnej Wojciecha Nowakowskiego zajmujemy się leczeniem zwierząt już od 1990 roku. Nasza placówka znajduje się w Chorzowie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przychodni Weterynaryjnej Wojciecha Nowakowskiego w Chorzowie działamy już od ponad trzech dekad. Zajmujemy się leczeniem zwierząt udomowionych, egzotycznych i dzikich. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług weterynaryjnych. Obejmują one rozpoznanie i leczenie chorób zwierząt, a także diagnostykę oraz terapie. Podejmujemy też działania profilaktyczne, które obejmują głównie stomatologię dla zwierząt i podstawowe badania, w tym badania krwi, EKG i USG.

Nasza oferta to również:

- okulistyka weterynaryjna,
- dermatologia weterynaryjna,
- dietetyka weterynaryjna,
- onkologia weterynaryjna,
- kardiologia weterynaryjna,
- ortopedia weterynaryjna,
- położnictwo weterynaryjne.

W nagłych przypadkach zapewniamy pomoc ambulatoryjną, obejmującą chirurgię zwierzęcą i pełen zakres usług świadczonych przez naszą klinikę weterynaryjną.

Zajmujemy się leczeniem różnych zwierzęcych chorób. W tym zakresie oferujemy na przykład leczenie chorób układu pokarmowego, leczenie chorób wątroby, czy też leczenie chorób układu moczowego.

Zapewniamy też pomoc w opiece nad starszymi zwierzętami. Udzielamy niezbędnych porad i podejmujemy się leczenia. Ponadto mamy szeroki wybór preparatów leczniczych i profilaktycznych. Świadczymy całą gamę usług w zakresie chirurgii tkanek miękkich. Oferta naszej przychodni weterynaryjnej to też zabiegi profilaktyczne, takie jak kastracja czy sterylizacja.

W ramach stomatologii i protetyki zwierzęcej oferujemy między innymi ekstrakcję zębów, leczenie kanałowe oraz usuwanie kamienia nazębnego i polerowanie zębów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń