Serwis Samochodowy Jarosław Szewczyk

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Hajducka 67, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
787 379 620
Adres korespondencyjny
ul. Hajducka 67, 41-500 Chorzów śląskie

Informacje

Opis działalności
W Kar Klub stale kładziemy nacisk na ciągłe podnoszenie jakości szkoleń kierowców, kwalifikacji pracowników oraz poziomu obsługi kursantów. Zależy nam, żeby każdy klient mógł cieszyć się pozytywnym wynikiem egzaminu.
Produkty i usługi
Naszą kadrę współtworzą doświadczeni instruktorzy. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, nasi pracownicy są cierpliwi, opanowani, otwarci na zmiany, posiadają odpowiednie kompetencje potwierdzone certyfikatami i dyplomami.

Każdy kursant jest u nas traktowany indywidualnie. Harmonogram szkoleń teoretycznych dostosowujemy do potrzeb kursantów.

Oferujemy:

• kursy prawa jazdy kategorii A
• kursy prawa jazdy kategorii A2
• kursy prawa jazdy kategorii A1
• kursy prawa jazdy kategorii AM
• kursy prawa jazdy kategorii B
• kursy prawa jazdy kategorii B z kodem 96
• kursy prawa jazdy kategorii B+E
• kursy prawa jazdy kategorii T

Kursy na prawo jazdy przeprowadzamy w sympatycznej atmosferze. Zależy nam, aby kursanci przyswajali wiedzę, czego nie robią, gdy są zestresowani. Wybierając naszą szkołę, decydujecie się na zaufanie firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Naszym kursantom udostępniamy książki i aktualne testy do nauki za darmo, oferujemy możliwość zmiany instruktora prowadzącego w dowolnym momencie kursu. Ponadto podczas zajęć teoretycznych możesz wzmocnić się kawą, herbatą i pysznymi ciasteczkami,nie pobieramy dodatkowych opłat za egzaminy wewnętrzne, a także dajemy możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób młodych, szkolimy kursantów bez względu na wiek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Na potrzeby kursantów udostępniamy w pełni wyposażoną salę wykładową, pomoce edukacyjne oraz doskonale przygotowane pojazdy.

Prowadzone przez nas kursy traktujemy jak misję. Jej celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Czas spędzony na szkoleniu w naszej szkole z pewnością nie będzie dla Was zmarnowany. Uczymy nie tylko jak zdać egzamin państwowy, ale przede wszystkim jak bezpiecznie poruszać się po drogach.

Zapraszamy do kontaktu z Kar Klub.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych województw:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń