Parczyk Marek Lecznica dla Zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Katowicka 90, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma Parczyk Marek Lecznica dla Zwierząt prowadzi działalność w branży Lecznice weterynaryjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Chorzów w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (32) 24... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę Parczyk Marek Lecznica dla Zwierząt znajdziesz pod adresem 41-500 Chorzów ul. Katowicka 90,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Parczyk Marek Lecznica dla Zwierząt w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
Oskar
polecam, dr Marek Parczyk to profesjonalista z idealnym podejsciem do zwierzat, uratowal zycie mojej suni - amstafki Tigry
K
Kasia
wspaniałe podejście do zwierząt i ich właścicieli. Serdecznie dziękuję za szybką i trafną diagnozę choroby mojej suczki i za szybki, profesjonalny zabieg! Wszystkim gorąco polecam!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.