Dogvet Gabinet Weterynaryjny dla Małych Zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Konopnickiej 21, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Dogvet Gabinet Weterynaryjny dla Małych Zwierząt działa w branży Lecznice weterynaryjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Chorzów.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 24... lub mailową: dogvet@wp.pl
Firma świadczy działalność pod adresem 41-500 Chorzów ul. Konopnickiej 21,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Dogvet Gabinet Weterynaryjny dla Małych Zwierząt: [kopiuj]
Uważamy, że Dogvet Gabinet Weterynaryjny dla Małych Zwierząt poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Elżbieta
Ratuję mojego kota Lucka. Dr Padykuła dał nadzieję. Myślę, że się uda, bo bardzo Lucka kochamy.
Z
zadowolona
fajni lekarze, dobrzy specjalisci i bez strachu oddaje w ich ręce swoją suczkę.leczylam ja na alergie u innego weterynarza ktory wciskal mi co rusz nowe coraz drozsze tabletki, a dopiero tutaj sie nia zajeli i juz jest ok.ceny nie wysokie a Pan Przemek ma super podejscie do zwierzaków. POLECAM
N
nightwisch
Świetni specjaliści, bardzo profesjonalne podejście i przystępne ceny. Uratowali mi kotka:)
N
-
W
Norbert - właściciel Cezara
Dr Padykuła to fachowiec przez duże "F", nawiązuje świetny kontakt ze zwierzetami, nie naciąga na kasę i wkłada duzo serca w swoja pracę. Leczyłem u niego mojego owczarka. Wystawiam mu 5 gwiazdek.
A
Ania
Lekarze ze świetnym podejściem do zwierząt, prawdziwi fachowcy. Leczę u nich sunię już od dłuższego czasu, polecam! Są świetni!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.