Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski

Szeroki zakres usług weterynaryjnych

Lecznice weterynaryjne
ul. ks. Gałeczki 45, 41-516 Chorzów śląskie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00
Niedziela 9:00 - 11:00
(14 reviews) napisz opinię
Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski
ul. ks. Gałeczki 45, 41-516 Chorzów śląskie
Telefon
Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski

Informacje

Opis działalności firmy Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski w Chorzów
Przychodnia weterynaryjna prowadzona przez Wojciecha Nowakowskiego znajduje się w Chorzowie. Działa ona nieprzerwanie od 1990 roku, a wcześniej właściciel prowadził inny gabinet weterynaryjny.
Produkty i usługi
Oferta kliniki weterynaryjnej Wojciecha Nowakowskiego to przede wszystkim kompleksowe wsparcie dla właścicieli zwierząt, które obejmuje diagnostykę oraz leczenie zwierząt domowych i egzotycznych. W ramach świadczonych usług weterynaryjnych wykonywane są tu między innymi badania laboratoryjne pobranych próbek i badania z zakresu różnych gałęzi weterynarii, w tym onkologii, kardiologii i chirurgii zwierzęcej. Ponadto przychodnia świadczy usługi w zakresie okulistyki, stomatologii i położnictwa.

W nagłych przypadkach udzielana jest natychmiastowa pomoc. Lecznica jest czynna każdego dnia.

Oferta gabinetu weterynaryjnego prowadzonego przez Wojciecha Nowakowskiego to także:

- protetyka weterynaryjna,
- dietetyka weterynaryjna,
- dermatologia weterynaryjna,
- ortopedia weterynaryjna,
- ginekologia weterynaryjna,

W ramach wymienionych dziedzin leczone są choroby układu pokarmowego, tarczycy, wątroby, układu moczowego, a także układu nerwowego, rozrodczego i oddechowego. Zwierzęta są też odrobaczane, szczepione, kastrowane i sterylizowane.

W przychodni wykonywane są również zabiegi pielęgnacyjne, takie jak czyszczenie uszu, obcinanie pazurów i czesanie sierści. W wyjątkowych sytuacjach, gdy nie ma możliwości przybycia do przychodni ze zwierzęciem, oferowane są wizyty domowe.

Więcej informacji o przychodni weterynaryjnej Wojciecha Nowakowskiego znajduje się na stronie internetowej. Wizyty w klinice należy wcześniej umówić telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Przychodnia Weterynaryjna Wojciech Nowakowski z lokalizacji: Chorzów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(14 reviews) napisz opinię
H
Hubert
Bardzo dobra placówka weterynaryjna. Jest wyposażona w świetny sprzęt, a personel medyczny doskonale zna się na swojej pracy.
M
Madzia
Doskonale troszczą się o zwierzęta. Widać, że uwielbiają swoją pracę. Polecam!
I
Iwona
Regularnie chodzę do tego weterynarza ze swoimi zwierzakami na szczepienia. Mają świetne podejście do zwierząt.
G
Grzegorz
Bardzo rzetelna i profesjonalna opieka weterynaryjna. Szybko zdiagnozowali chorobę u mojego psa i zajęli się jego leczeniem. Po kilku tygodniach pupil wrócił do pełnego zdrowia. Szczerze polecam!
A
Angelika
Podoba mi się, że w tej przychodni weterynaryjnej nie tylko leczą zwierzęta, ale też je pielęgnują. Dzięki temu moje psiaki są zdrowe i pięknie wyglądają.
M
Marta
Dziękuję za porady dotyczące żywienia moich zwierząt. Mało ludzi ma tak dużą wiedzę o egzotycznych stworzeniach.
R
Roman
Specjaliści od leczenia zwierząt domowych i egzotycznych. Można im zaufać.
T
thefender
Hoduję węże, dlatego jestem stałym gościem w tej przychodni weterynaryjnej. Tylko tutaj wiedzą, jak opiekować się takimi zwierzętami.
K
Kuba
Dziękuję za domową wizytę i zajęcie się moim psem.
K
kris1967
Cieszę się, że znalazłem to miejsce. Przychodzę tu z psem i wiem, że podczas badań jest w dobrych rękach.
E
P
Ewa Piotrowska
Od czterech lat moje zwierzęta, obecnie dwa koty Brytyjczyki a wcześniej papugi są pod opieką lekarzy prowadzących przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie. Od pierwszej wizyty jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Panów lekarzy jak podejściem do zwierząt. Ponieważ zwierzęta towarzyszą mi w życiu od zawsze , doświadczyłam naprawdę wiele w kontaktach z weterynarzami. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tę przychodnię i moje koty mogę spokojnie powierzyć opiece takich fachowców. Dla każdego opiekuna najważniejszą rzeczą oprócz zdrowia jego pupili jest to, że z ufnością może go powierzyć w pewne ręce w razie kłopotów zdrowotnych. Dziękuję Wam Panowie.
P
Pompon
Witam wszystkie osoby szukające profesjonalistów w leczeniu naszych zwierzaków. Dzisiaj odwiedziłem przychodnię na ul. Gałeczki w Chorzowie z kanarkiem który miał problemy z nóżkami. Powiem tak ... jeżeli kiedykolwiek będę zmuszony skorzystać z porady weterynarza to udam się na pewno tylko tak ... lekarze tam pracujący podchodzą do zwierząt w sposób na który zasługuje każda istota żywa i stawiają zarówno trafne diagnozy jak i zalecają odpowiednie leczenie. Kanarek czuje się już lepiej mino iż przepisane lekarstwa stosuję 1 dzień. Widać poprawę a cały zespół lekarzy który przyjmuje nasze pociechy aby im pomóc pozdrawiam serdecznie przede wszystkim lekarza który nas obsługiwał (miał dyżur świąteczny- dr. Arkadiusza Rosner'a).
K
Kamish
dobre nastawienie
S
P
stały pacjent
Serdecznie polecam gabinety dr Wojciechowskiego, świetni fachowcy, przyjaźni, cierpliwi;)) i bardzo pomocni.

Słowa kluczowe