Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski

Karmy dla psów i kotów

Artykuły zoologiczne
ul. ks. Gałeczki 45, 41-500 Chorzów śląskie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00
Niedziela 9:00 - 11:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przychodnia weterynaryjna Wojciech Nowakowski

Informacje

Opis działalności
Przychodnia weterynaryjna, której właścicielem jest Wojciech Nowakowski znajduje się w Chorzowie. Jej początki sięgają 1990 roku, a w 2005 roku weterynarz otworzył drugą klinikę dla zwierząt w mieście.
Produkty i usługi
Przychodnia weterynaryjna Wojciecha Nowakowskiego to miejsce, gdzie od lat przyjmowane są zwierzęta domowe, dzikie zwierzęta i zwierzęta egzotyczne, w tym psy, koty, ptaki, gryzonie i gady. Doświadczony weterynarz oferuje usługi profilaktyczne, takie jak szczepienia, odrobaczanie, a także zabiegi sterylizacji i kastracji. Ponadto lekarz weterynarii zajmuje się diagnostyką weterynaryjną, w tym wykonywaniem EKG, USG i badań laboratoryjnych próbek krwi, moczu, tkanek i wydzielin. Wojciech Nowakowski specjalizuje się również w rozpoznawaniu chorób i leczeniu związanym z takimi dziedzinami jak:
-dermatologia weterynaryjna,
-okulistyka weterynaryjna,
-kardiologia weterynaryjna,
-onkologia weterynaryjna,
-ortopedia weterynaryjna,
-stomatologia weterynaryjna.
Leczenie prowadzone jest zachowawczo albo poprzez zabiegi chirurgiczne.W nagłych przypadkach i poza godzinami pracy przychodni możliwe są wizyty domowe.

W przychodni zwierzętom są też dobierane odpowiednie karmy, które można zakupić w przystępnych cenach. Wykonywane są również zabiegi pielęgnacyjne. Można do nich zaliczyć czesanie, usuwanie starej sierści, czyszczenie uszu, przycinanie pazurów i usuwanie kamienia nazębnego.

Dodatkowe informacje o Przychodni weterynaryjnej Wojciecha Nowakowskiego znajdują się na stronie internetowej. Wizyty w klinice należy umawiać telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń