Ceramo Studio Izabela Tomalik

Układanie gresu i sprzedaż materiałów

Układanie gresu i płytek ceramicznych
ul. Legnicka 84/86, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ceramo Studio Izabela Tomalik

Informacje

Opis działalności
Ceramo Studio to firma, która ma swoją siedzibę w Chorzowie. N rynku działamy aktywnie już od 2003 roku. Właścicielką działalności jest Izabela Tomalik.
Produkty i usługi
Zajmujemy się obróbką płytek ceramicznych oraz produkcją cokołów i stopnic ryflowanych. Oferujemy także sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości cokoły, stopnice oraz mozaiki. Ponadto polecamy płytki ceramiczne, gresowe oraz kamienne, oraz oferujemy ich obróbkę. Zakupią Państwo u nas także liczne akcesoria dla glazurników.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm budowlanych, jak i prywatnych inwestorów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy:
- docinanie płytek do wymaganych wymiarów,
- cięcie krawędzi płytek,
- zaokrąglania krawędzi cokołów lub płytek stopnicowych,
- nacinanie na płytkach ryfli antypoślizgowych.

W zakres naszych usług wlicza się także wykonanie mozaiki do ozdoby elementów takich jak słupy czy wanny. W sprzedaży posiadamy liczne materiały renomowanych dostawców, w tym systemy płytkarskie, izolacje obiektowe, systemy naprawcze, systemy renowacyjne i systemy posadzkowe.

Sprzedajemy także profile okapowe, balkonowe i tarasowe oraz rynienki prysznicowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Siedziba Ceramo Studio mieści się w Chorzowie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń