Przedszkole Świat Dzieci

Dbamy o prawidłowy rozwój Twojego dziecka

Przedszkola prywatne
ul. Młodzieżowa 31/3, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedszkole Świat Dzieci
ul. Młodzieżowa 31/3, 41-500 Chorzów śląskie
NIP
6411597534
Telefon
Przedszkole Świat Dzieci

Informacje

Opis działalności firmy Przedszkole Świat Dzieci w Chorzów
Świat Dzieci to prywatne przedszkole znajdujące się w Chorzowie. Prowadzimy placówkę, która jest przyjazna zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.
Produkty i usługi
Przedszkole Świat Dzieci w Chorzowie to miejsce, w którym Wasze dziecko może się prawidłowo rozwijać. Skutecznie pomagamy im rozwijać umiejętności i zaspokajamy ich naturalne potrzeby ruchowe. Uczymy ich wzajemnego szacunku. Zapewniamy im warunki umożliwiające poznawanie siebie i otaczającego świata. Każde dziecko jest dla nas wyjątkowe.

W ramach czesnego oferujemy codzienne zajęcia dydaktyczne prowadzone według programu wychowania przedszkolnego realizowanego zgodnego z nową podstawa programową, manualno-plastyczne, zumbę fitness, język angielski, warsztaty przyrodnicze, opiekę psychologa i opiekę logopedyczną.

Prowadzimy zajęcia z elementami sensoplastyki, muzykoterapii, bajkoterapii i arteterapii, zajęcia ruchowe z elementami tańca, zajęcia ze zdrowego odżywiania oraz zajęcia, podczas których dzieci poznają zawody.

Dzieci uczymy nie tylko samodzielnego jedzenia czy ubierania się, ale także samodzielnego myślenia. Nasze zajęcia są urozmaicone i pozwalają poznawać świat z każdej strony.

W naszym zespole znajdują się: nauczyciele z przygotowaniem wczesnoszkolno-przedszkolnym, dyrektor, asystent nauczyciela, logopeda, psycholog i oligofrenopedagog.Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Przedszkole Świat Dzieci z lokalizacji: Chorzów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń