Messer Polska sp. z o.o.

Twój dostawca gazów technicznych

Gazy techniczne
ul. Maciejkowicka 30, 41-503 Chorzów śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Messer Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Messer Polska w Chorzowie to polska centrala koncernu Messer Group GmbH. Na rynku funkcjonuje od 1992 roku, będąc producentem oraz dystrybutorem gazów o różnym zastosowaniu. Stworzyła sieć niemal 80 punktów sprzedaży na terenie całej Polski, co pozwala zapewnić sprawną dostawę gazów do klientów.
Produkty i usługi
Chorzowska firma Messer Polska jest cenionym dostawcą wysokiej jakości gazów i nowoczesnych technologii gazowych. Oferuje rozwiązania znajdująca zastosowanie między innymi w: budownictwie, aplikacjach przemysłowych, medycynie, przemyśle chemicznym czy elektronice.

W naszej ofercie można znaleźć gazy techniczne w postaci sprężonej lub skroplonej. Ta grupa składa się z takich gazów, jak:
- acetylen
- argon
- azot
- tlen
- wodór
- hel
- dwutlenek węgla

Na potrzeby zastosowań medycznych i specjalnych dostarcza gazy kalibracyjne, wysokiej jakości oraz mieszaniny wzorcowe. Oferuje także gazy dla przemysłu spożywcze. W tym zakresie proponuje linię gazów Gourmet. Znajdują się w niej między innymi: gazy hamujące wzrost grzybów czy przeciwdziałające utlenianiu tłuszczów i olejów.

W ofercie nie mogło również zabraknąć specjalistycznych, osłonowych gazów spawalniczych. Firma pomaga też w realizacji systemów magazynowania i rozprowadzania gazów oraz świadczy usługi serwisowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
* kriogeniczne urządzenia zamrażalnicze dla przemysłu spożywczego tj. tunele, komory, szafy, tumblery
* kompleksowa realizacja projektów dotyczących instalacji zbiorników do przechowywania gazów skroplonych łącznie z urządzeniami do ich zgazowywania
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hel,
tlen,
gazy,