Klima Serwis Katowice

Naprawimy Twoją klimatyzację

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Składowa 30 B, 41-500 Chorzów śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(32) 245 01 78
322450178
322450058
biuro@klimaserwiskatowice.pl
Klima Serwis Katowice

Informacje

O nas
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem realizując najbardziej złożone projekty, proponując sprawdzone i niezawodne rozwiązania. To wszystko po to, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych Klientów indywidualnych czy komercyjnych, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie konserwacji i modernizacji.

Zdobyte doświadczenie i jednoczesne wdrażanie innowacyjnych technologii sprawiły, że obecnie prowadzimy działalność w imieniu własnym, na zlecenie, w kooperacjach i pośrednictwie na terenie całego kraju.
Opis działalności
KLIMA SERWIS KATOWICE to firma, której siedziba znajduje się w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się przede wszystkim montażem, naprawą oraz serwisem instalacji klimatyzacji oraz wentylacji w domach naszych Klientów, a także w biurach, firmach czy placówkach publicznych.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy oraz serwisu klimatyzacji. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i w pełni się angażując. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i złożone projekty w bardzo dokładny sposób. Posiadamy spore grono zaufanych Klientów.

Urządzenia klimatyzacyjne, które znajdują się w naszej ofercie, to:
- klimatyzatory ścienne,
- klimatyzatory przypodłogowe i podstropowe,
- klimatyzatory pojedyncze i multisplity,
- klimatyzatory kasetowe i kanałowe,
- klimatyzatory przenośne oraz stojące,
- klimatyzatory klasyczne i inwerterowe.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest świadczenie usług fotowoltaicznych. Zajmujemy się doborem oraz montażem odpowiedniej instalacji energiiodnawialnej w domach Klientów, by mogli oni cieszyć się dodatkowym i w pełni ekologicznym źródłem energii. Stosujemy jedynie urządzenia renomowanych producentów.

Dokładnie dbamy o klimatyzację oraz wentylację w domach Klientów. Profesjonalnie podchodzimy do realizacji każdego zlecenia, na co pozwala zdobyte w branży doświadczenie. Ciągle wdrażamy innowacyjne i nowe technologie w zakresie naprawy, montażu czy wymiany urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy KLIMA SERWIS KATOWICE z Chorzowa.
Marki i specjalizacje
Klimatyzacja
Wentylacja
Chłodnictwo
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Poza naprawą i montażem instalacji klimatyzacji czy wentylacji zajmują się też instalacjami energii odnawialnej. Montowali u mnie w domu panele solarne i jestem zadowolony.
K
Karol
Naprawdę posiadają spore doświadczenie w zakresie napraw i montażu klimatyzacji. Warto im zaufać, gdyż profesjonalnie podchodzą do realizacji zleceń.