Klima Serwis Katowice

Dobór, sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych

ul. Składowa 30 B, 41-500 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 245 01 78
322450178
322450058
biuro@klimaserwiskatowice.pl
Klima Serwis Katowice

Informacje

Opis działalności
Jako KLIMA SERWIS KATOWICE jesteśmy zespołem specjalistów dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem od 1989r. Specjalizujemy się w doborze, sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Potrafimy realizować nawet najbardziej złożone projekty w sposób dokładny, gdyż pragniemy spełnić pokładane w nas oczekiwania. W świadczeniu usług związanych z klimatyzacją i wentylacją posiadamy spore doświadczenie.

Co więcej, specjalizujemy się w świadczeniu usług fotowoltaicznych. Możemy zamontować w domach Klientów instalacje energii odnawialnej i zapewnić dodatkowe oraz ekologiczne źródło energii. Wszystkie oferowane w tym zakresie urządzenia pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

Sprzedajemy również urządzenia klimatyzacyjne, jak na przykład:
- ścienne,
- podstropowe i przypodłogowe,
- kasetowe i kanałowe,
- przenośne czy stojące,
- klasyczne oraz inwerterowe,
- klimatyzatory pojedyncze i multisplity.

Dokładnie potrafimy zadbać o instalację klimatyzacji czy wentylacji w domu Klienta. Zdobyte w branży doświadczenie i wdrażanie innowacyjnych technologii pozwala na dokładne realizowanie zleceń w tym zakresie. Potrafimy naprawić wentylację, zamontować ją oraz wymienić. Dodatkowo odgrzybiamy klimatyzację.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy KLIMA SERWIS KATOWICE z Chorzowa oraz zapraszamydo skorzystania z naszej oferty.
Marki i specjalizacje
Klimatyzacja
Wentylacja
Chłodnictwo
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń