Art. P.Poż i BHP "Gall-Serwis" P.H.U. Centrum Usług Przeciwpożarowych Naprawa Konserwacja i Legalizacja Gaśnic Sprzedaż Sprzętu

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Stefana Batorego 6a, 41-506 Chorzów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
602 461 262

Informacje

Art. P.Poż i BHP "Gall-Serwis" P.H.U. Centrum Usług Przeciwpożarowych Naprawa Konserwacja i Legalizacja Gaśnic Sprzedaż Sprzętu działa w branży Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Chorzów.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Art. P.Poż i BHP "Gall-Serwis" P.H.U. Centrum Usług Przeciwpożarowych Naprawa Konserwacja i Legalizacja Gaśnic Sprzedaż Sprzętu, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: info@gall-serwis.com lub telefon: 602 461 262
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Art. P.Poż i BHP "Gall-Serwis" P.H.U. Centrum Usług Przeciwpożarowych Naprawa Konserwacja i Legalizacja Gaśnic Sprzedaż Sprzętu. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Stefana Batorego 6a, 41-506 Chorzów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.26481N, 18.93731E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Art. P.Poż i BHP "Gall-Serwis" P.H.U. Centrum Usług Przeciwpożarowych Naprawa Konserwacja i Legalizacja Gaśnic Sprzedaż Sprzętu oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
K
Michał K.
Serdecznie Polecam.! Sprzęt pierwsza klasa, miła obsługa, do tego zawsze można się dogadać co do ceny.!!
Z
ZADOWOLONY
Fachowa obsługa. Polecam.!
T
Tadeusz
Firma godna polecenia.!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.