Tanio Ale Dobrze

Pyszne i tradycyjne dania kuchni polskiej!

Informacje

Opis działalności

Lokale Tanio Ale Dobrze to miejsce dla tych, którzy nie mogą lub nie chcą gotować, a lubią smacznie i niedrogo zjeść.

Marki i specjalizacje

Usługi cateringowe
Oferujemy dania na wynos oraz usługi cateringowe. Serwujemy obiady dla pracowników firm! Dowóz przy zamówieniu już od 25zł na terenie Chorzowa i Świętochłowic. Organizujesz imprezę okolicznościową i nie masz możliwości przygotować jedzenia dla większej grupy osób, bądź chcesz zaskoczyć znajomych wyszukanymi dekoracjami? Szybko przygotujemy i dowieziemy napoje i/lub dania w wybrane miejsce.

Posiłki regeneracyjne od 5 zł
Dania obiadowe od 8 zł

Produkty i usługi

Sieć lokali Tanio Ale Dobrze znana wśród klientów jako "Bar Orientalny" to prężnie rozwijająca sie firma świadcząca usługi w zakresie żywienia na terenie śląska. W skład firmy wchodzą dwa punkty gastornomiczne w centrum Chorzowa oraz Świętochłowic.

Niepowtarzalna domowa atmosfera, sympatyczna obsługa oraz potrawy, których smaku nie można określić inaczej, jak tylko „niebo w gębie” sprawiają, że na twarzach naszych Klientów zawsze gości pełen zadowolenia uśmiech.

Po zasmakowaniu w kuchni orientalnej warto jednak powrócić na rodzimy grunt i cieszyć się wraz z nami bogatą paletą smaków kuchni polskiej. Oferujemy Państwu szereg zestawów po nadzwyczaj atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji otrzymają Państwo nanaszej stronie internetowej.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Truchana 28
41-500 Chorzów, woj. śląskie