Kancelaria Adwokacka Michał Pełszyński

Usługi prawnicze - naszym sukcesem są ludzie

Adwokaci
ul. Wolności 40/24, 41-500 Chorzów śląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:30
Wtorek 09:00 - 17:30
Środa 09:00 - 17:30
Czwartek 09:00 - 17:30
Piątek 09:00 - 17:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
327718522
biuro@kancelaria-amp.pl
Filia w Rybniku ul. Miejska 11/5 44-200 Rybnik
rybnik@kancelaria-amp.pl
Kancelaria Adwokacka Michał Pełszyński

Informacje

O nas
Kancelaria na rynku działa od wielu lat. Czas ten pozwolił nam na zdobycie doświadczenia niezbędnego, by oferować usługi na najwyższym poziomie. Doświadczenie w połączeniu z energią Zespołu sprawia, iż Kancelaria jest miejscem nowoczesnym, niezwykle dbającym o interesy każdego Klienta. Działamy w pełni zgodnie z zasadami rzetelnej obsługi prawnej.
Opis działalności
Kompleksowe usługi prawnicze. Największym sukcesem naszej Kancelarii są ludzie. Założycielem Kancelarii jest Adwokat Michał Pełszyński, który rozpoczął współpracę z grupą ambitnych specjalistów z dziedziny prawa i nauk pokrewnych. Zdobyte doświadczenia pozwoliły na prężny rozwój Kancelarii, która obecnie swą aktywność prowadzi na terenie całego województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Działający w zakresie Kancelarii pracownicy podejmują się reprezentowania interesów Klientów przed sądem lub innym ciałem orzekającym. Sprawy prowadzone przez adwokatów lub pod ich nadzorem w tym doradztwo i reprezentowanie odbywa się w sprawach:

- cywilnych i rodzinnych,
- karnych,
- gospodarczych,
- administracyjnych,
- sporów pracowniczych

W zakres działalności Kancelarii wchodzi także doradztwo prawne i ogólne konsultacje a w nich przygotowywanie dokumentów prawnych, w szczególności w zakresie statutów, umów, porozumień i innych dokumentów związanych z prowadzeniem firm. Dzięki rozwojowi Kancelarii nasi Klienci mogą dziś skorzystać również z przygotowywania innych dokumentów prawnych, np.: testamentów, pełnomocnictw, etc.


Do zakresu świadczonych usług wchodzi przykładowo:
* prawo handlowe tj. kompleksowa analiza (opinie prawne, umowy, wnioski do właściwych organów państwowych), doradztwo dla inwestora (w szczególności prawne) i pośredniczenie w rokowaniach, reprezentowanie inwestora w postępowaniach sądowych lub przed organami administracyjnymi;


* prawo cywilne i procedura sądowa
Zakres ten obejmuje reprezentację Klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych, w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego gospodarczego i karno-skarbowego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy, zwłaszcza przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, organami administracji rządowej, skarbowej i samorządowej. Uczestnictwo oraz doradztwo w negocjacjach, mediacjach i innych formach postępowania ugodowego mających na celu doprowadzenie do kompromisowego rozwiązania poszczególnych spraw, bez konieczności wszczynania sporu.
W razie ziszczenia się zagrożenia potencjalnym sporem przed podjęciem czynności procesowych przeprowadzona będzie analiza danego stanu faktycznego pod kątem formalnym oraz merytorycznym, w celu przedstawienia proponowanego sposobu postępowania;
Marki i specjalizacje
Nasze doświadczenie zawodowe pozwala na kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych.
Współpraca ze specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego zapewnia zarazem bieżącą obsługę księgową, jak również specjalistyczne doradztwo podatkowe.
Kancelaria oferuje doradztwo w procesach inwestycyjnych i obrocie majątkowym, wsparcie w opracowywaniu strategii inwestycyjnych, w tym dla osób fizycznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, chrzanowski, Jaworzno, Katowice, Świętochłowice, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń