Lelit-Zaręba Małgorzata, dr nauk med. Gabinet dermatologii

Diagnostyka i leczenie chorób skóry

Dermatolodzy
al. Kościuszki 9a, 42-202 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lelit-Zaręba Małgorzata, dr nauk med. Gabinet dermatologii

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Małgorzata Lelit-Zaręba. Jestem dermatologiem i prowadzę własny gabinet w Częstochowie. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W gabinecie przeprowadzam diagnostykę i leczenie chorób skóry, a w tym usuwanie zmarszczek, czy blizn potrądzikowych.
Produkty i usługi
Mój gabinet wyposażony jest w sprzęt umożliwiający Państwu zadbanie o zdrową, młodą i piękną skórę. W moim gabinecie przeprowadzam liczne zabiegi, w tym między innymi laserowe usuwanie blizn potrądzikowych oraz laserowe zamykanie naczynek. Pacjenci mogą z moją pomocą zredukować zmarszczki, a także powiększyć lub wymodelować usta.

Jako specjalista pomogę Państwu w diagnostyce i leczeniu chorób włosów oraz paznokci. Po wcześniejszej konsultacji możemy przystąpić do leczenia łuszczycy, grzybicy, jak również wszelkiego rodzaju objawów łysienia. Pacjenci mojego gabinetu dermatologicznego mogą wyleczyć choroby alergiczne, usunąć włókniaki i pozbyć się brodawek.

Co więcej, w mojej ofercie znajdą Państwo:

- usuwanie naczyniaków,
- usuwanie pajączków,
- peelingi medyczne,
- mikrodermabrazję lekarską,
- leczenie nadpotliwości,
- trwałe usuwanie owłosienia,
- redukcję rumienia,
- niwelację blizn.

Zachęcam do przejrzenia strony internetowej mojego gabinetu. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące proponowanych zabiegów. Zapraszam do umówienia się na wizytę telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie w Częstochowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, pajęczański, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń