Alekseeva. Nailschool Sp. z o.o.

Salony i gabinety kosmetyczne
al. Najświętszej Maryi Panny 32A/6, 42-200 Częstochowa śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Alekseeva. Nailschool Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Alekseeva Nailschool to firma, która specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń kosmetycznych, a w szczególności proponujemy kurs stylizacji rzęs oraz szkolenie stylizacji paznokci. Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Pomimo niedługiej obecności na rynku, nasz zapał i profesjonalizm umożliwiły nam zdobycie grona wielu zadowolonych klientek i kursantów.
Produkty i usługi
Oferujemy:

• szkolenia kosmetyczne,
• kurs zagęszczania rzęs,
• kurs przedłużania rzęs metodą 1:1,
• kurs stylizacji rzęs techniką 2:1,
• kurs stylizacji brwi.

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje nowoczesne szkolenia i kursy dotyczące usług kosmetycznych. Bogata oferta jest nieustannie aktualizowana. Na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki z branży, aby nasi kursanci byli gotowi świadczyć najnowocześniejsze usługi.

Profesjonalne i nowoczesne podejście do kosmetyki oraz łatwość, z jaką przekazujemy wiedzę nowym kursantom, sprawiają, że nasza firma cieszy się wielkim zaufaniem. Szkolenia odbywają się w małych grupach. Dzięki temu prowadząca ma stały kontakt i wgląd w postępy prac swoich klientów.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Jesteśmy profesjonalną i solidną firmą. Udostępniamy najnowocześniejszy, wysokiej jakości sprzęt i produkty, które są niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegów.

Gwarantujemy stałą opiekę wykwalifikowanej kosmetyczki. Usługi kosmetyczne to nasza pasja.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń