Korzeniec Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Jesteśmy tutaj w trosce o Twoje meble

Usługi tapicerskie
al. Wolności 11, 42-202 Częstochowa śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Korzeniec Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy
al. Wolności 11, 42-202 Częstochowa śląskie
NIP
5732876094
Telefon
Korzeniec Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Informacje

Opis działalności firmy Korzeniec Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy w Częstochowa
Zajmujemy się renowacją mebli skórzanych , skórzanej odzieży i galanterii. Nasza firma znajduje się przy Al. Wolności 11 w Częstochowie.
Produkty i usługi
Jesteśmy specjalistami od renowacji wszelkich wyrobów ze skóry, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Największy procent naszych usług to renowacja mebli skórzanych. Taką renowację przeprowadza się różnymi metodami w zależności od stopnia zniszczenia. Jeśli powłoka lakiernicza na skórze jest tylko lekko poprzecierana, a sama skóra nie jest zniszczona, to taką powłokę usuwa się i nakłada nową. Jeśli poszczególne elementy na meblach są bardzo przetarte (pozbawione warstwy licowej), widać wyraźne załamania, dziury, spękania, to takie elementy wymienia się na nowe, a całość maluje się na taki sam kolor lub podobny. W większości przypadków można pomalować skórę na inny kolor. Czasami można dobrać kolor i wymienić na przykład tylko siedzisko, nie malując całości. To jednak zależy od poszczególnych przypadków. Gdy skórzane obicie jest już naprawdę bardzo zniszczone można go wymienić w całości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer 502 022 747 lub 34 324 10 47. Na terenie Częstochowy i najbliższych okolicach przyjedziemy bezpłatnie i niezobowiązująco do Państwa, ocenimy jaki potrzebny jest zakres renowacji i jaki będzie jej koszt. Możemy również zrobić to na podstawie zdjęć przesłanych na maila lub telefon (choć nie zawsze jest to możliwe).

Przykładowy przebieg renowacji kanapy skórzanej pokazany jest na zdjęciach.  Zdjęcie nr:
1 - kanapa przed renowacją z zaznaczonymi elementami do wymiany,
2 - po usunięciu zniszczonych elementów,
3 - po wszyciu nowych elementów,
4 - po pomalowaniu kolorem podkładowym (pierwotnie kanapa była cieniowana) ,
5 - efekt końcowy - kanapa po nałożeniu cieni.
Koszt renowacji tym sposobem, takiego kompletu, składającego się z kanapy trójki, dwójki i fotela to 2.500,00 zł.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Korzeniec Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy z lokalizacji: Częstochowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
H
Hanna
W tej firmie pracują osoby posiadające niezwykłą pasję i zaangażowanie. Moje fotele w salonie prezentują się rewelacyjnie! Myślałam, że nadają się jedynie do wyrzucenia, ale pracownicy pięknie je odnowili.
A
Agnieszka
Szczerze polecam! Atrakcyjne ceny i wysoka jakość wykonywanych usług. Moje meble znów wyglądają jak nowe i cieszą oko.